Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ez a barátság még...

Lehet ez a barátság még olyan, mint régen?

Figyelt kérdés

Egy fiúbarátomról van szó. Az utóbbi időben eléggé eltávolodtunk egymástól. Félek én is hibás vagyok benne. Már nem beszélünk annyit, és nem is mondja el nekem a gondjait. Másoktól hallottam vissza, hogy milyen szarul van. És akkor fölhívtam, akkor ugyan elbeszélgettünk, de utána megint semmi. Nem keresett, és én ezt annak könyveltem el, hogy akkor nem akar már velem beszélgetni, megosztani velem a gondjait. És már nem is merek kezdeményezni beszélgetést nála, mert úgy vagyok vele, biztos nem kíváncsi rám. Nem tudom lehet-e még olyan, mint régen volt. Mit gondoltok?

22L



2017. ápr. 30. 11:05
 1/2 anonim válasza:
Lény és fiú között van barátság, de nő és férfi között nem, legalábbis nagyon ritka az ilyesmi. A kérdésre válaszolva nem hiszem, hogy lehet olyan, amilyen volt, mert hát ahol az egyik sem kezdeményez, és fél, hogy ezzel megbántja a másikat a végén menthetetlenül elhidegülnek egymástól.
2017. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tempora mutantur et nos mutamur in illis.
2017. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!