Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a "barátomn...

Hogyan mondjam meg a "barátomnak" hogy szálljon le rólam? 17/f

Figyelt kérdés

Elég nagy városban lakom. Kb egy éve megismertem egy palit aki már eléggé unalmas számomra. Fél eve találkoztunk egyszer ott jót beszéltünk meg minden. Aztán elhívott bringázni, jót bringáztunk. Azóta minden egyes nap 2x,3x rámír most bemásolom a mai napi "párbeszédet".

X:szia

Én: Hali

X: hogy vagy

Én: jól te

X: én is

És ez minden 2 órában lezajlik. Szegénynak nincsenek barátai, ezért nem akarok bunkó lenni vele. Tegnap felhív hogy menjünk bringázni mert unatkozik. Mondom nem lehet mert már van a barátnőmmel programom. Elkezdi hogy mondjam le. Én leraktam mert egy kicsit felhúzott. Amikor a barátnőmmel voltam percenként írogatott. Mit lehet ez ellen tenni?


2017. ápr. 30. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem bántásból de tiltásról nem hallottál még?
2017. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani
2017. ápr. 30. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz ügy. Mondhatnád kedvesen, de szerintem az nem hatna. Tapasztalatból mondom. Van egy barátnőm és napi 60 üzenetet ír. Mondanom sem kell rendesen felhúz vele és már rengetegszer megkértem, h a p***ába már, ne zaklasson. Nála az sem hatott, ha nem fejezi be letiltom. Szerintem mondd neki, hogy szükséged van egy kis nyugalomra vagy a barátnőddel akarsz lenni és legyen szíves tűrtőztetni magát, ne írjon minden órában, mert nem fogsz tudni válaszolni. Ha nem hat, hadd hallja a nyers igazságot.
2017. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Egy megoldas lehet:

Gondolom messengeren ír állandóan....

Mikor ír es megjelenik a Chatfej csak húzd bele az X be ezzel nem irja ki neki hogy te lattad...

Majd esetleg 1-2 óra múlva megnézed mikor nincs fent de ne írj vissza ne is köszönj

Ha ezt teszed le fog rólad szállni hidd el tapasztalat ... Utálom az olyan személyiségeket akiket nem lehet leállítani.

2017. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!