Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire baj az ha nincs...

Mennyire baj az ha nincs eggyetlen barátom se?

Figyelt kérdés
22F. Járok dolgozni, ott vannak ismerőseim akikkel beszélek nap, mint nap de nem nevezném őket barátoknak,mind 30 fölött van. Mikor haza érek meg csak számitógépezek, szóval a nap további folyamán nem szocializálódok.De szeretnék, csak semmi ötletem hogy kivel vagy hova menjek.(a volt osztálytársaim nem jöhetnek szóba, eggyikkel sem voltam olyan jóban)

2017. máj. 2. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
hát,hogyha magányos vagy miatta vagy szomorú,akkor baj,mert az egészségedre is rámehet állítólag...meg nem utolsó sorban rossz érzés is xD bocs,tőlem ennyire tellett
2017. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jobb lenne,ha a te korosztályodból lennének a munkatársaid(miket nem mondok,tudom xD )
2017. máj. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén engem csak az zavar hogy nincs akivel tudnék beszélni, elmenni valahova. Nem érzem magam rosszul miatta, csak annyira unalmas igy az élet és attol félek hogy igy fog elmenni az egész, ilyen magányos leszek mindig.
2017. máj. 2. 01:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül baj az hogy nincs barátod. Barátnődnek kellene lennie inkább. Szerintem velük jobban el lehet lenni ebben a korban.

Nézz szét különböző ismerkedő oldalakon és tudom kevés olyan lány van de hátha találsz látásra ott valaki rendesebbet.

2017. máj. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy barátnő jelölt se nagyon van, olyan munkahelyen dolgozok ahol sokat vagyok és nem igazán van szabadidőm, de ha van akkor azt nem a számitógép előtt szeretném eltölteni, legalábbis nem mindet.
2017. máj. 2. 02:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Bár utálom a politikát de mégis a május elsejei mszp sátorhoz valahogy oda keveredtem és remek emberekkel ismerkedtem meg. Látok jövőt hogy a politikán keresztül ismerkedjek. Ha hajlandó vagy cigizni és alkoholos italt fogyasztani és van heti 2000ft-od akkor javaslom keress valami kocsmát. Ott is ismerkedhetnél.

De hogy mennyire baj hogy nincs egyetlen barátod sem az egy 1-10-es skálán ahol egyes a legkevésbé baj szerintem tizes!

2017. máj. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor baj, ha Téged zavar. Egyébként ha számítógépezel, az Interneten is kereshetsz barátokat.
2017. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem baj. Én nem nézem le a magadfajtát. Ha úgy érzed, hogy teljesen képtelen vagy barátokat szerezni, akkor is hozd ki a maximumot az életedből. Mutasd meg az embereknek, hogy egyedül is lehet boldog lenni, vagy állj a sarkadra, és legyél nyitottabb. Akkor már szinte biztosan fognak jönni a barátságok. A döntés a te kezedben van.
2017. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!