Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van internetes barátotok? Hol...

Van internetes barátotok? Hol ismertétek meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg embertől hallom, hogy interneten ismerte meg a legjobb barátját. Nekem is volt pár, viszont egyiket sem nevezném nagyon jó barátságnak. Nektek van interneten megismert barátotok? Esetleg internetes párkapcsolat?

Hol ismertétek meg? Rögtön bff- ek lettetek, és kiöntöttétek a szívetek, vagy előszőr megismertétek egymást?

Én is próbálkozom ilyennel, de még elég fiatal vagyok, ennek pedig vannak veszélyei.

13/L



2017. máj. 6. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
a "pár" alatt egy lányt értek, akivel beszélgettünk ugyan, de volt, hogy több hónapig elfelejtkeztünk egymásról. mára meg már teljesen kifújt az egész
2017. máj. 6. 13:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. Az interneten ismertem meg. :D
2017. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz, ez tartalmas válasz volt. :D nyilván úgy értettem, hogy az interneten belül. Face? Gyakori? Na meg, hogy hogy kezdődött.
2017. máj. 6. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátaim egy kis részét az internetes megismerkedéssel alakult barátság teszi ki. :D

Fiú is van , lány is van :) és ebből 2-3 már lassan több mint 1 éve tart. Megismertem őket : Anotalkról , Gyakori kérdésről , játékból ahol lehet emberekkel kapcsolatot teremteni :) ☺

2017. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5 éves gyakoris ismeretség. Családi kapcsolatokban találkoztunk, ő írt nekem, eleinte nem érdekelt, csak udvariasan válaszolgattam. Aztán találkoztunk többször, mostanra napi szintű kapcsolatban vagyunk.
2017. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nincs, pedig jó lenne :)
2017. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Aki gondolja, nekem írhat, szívesen barátkozom. :) 26F
2017. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, tíz éve ismerem. Jelenleg együtt lakunk, olyan, mintha a testvérem lenne.
2017. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

volt. itt, ajánlom mindenképp!


24f

2017. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KimiKomi válasza:

A legjobb barátomat a neten ismertem meg.:)


Meowchat-en ismerkedtem meg vele (telefonos alkalmazás). Ő írt rám és először azt hittem, hogy egy pszichopata, mert a feltöltött fotói között volt egy csomó, amin vér, véres kés és egyéb nyalánkságok voltak.:'D


Már lassan 3éve ismerem és minden porcikáját imádom a srácnak.:)

Iszonyat jófej...Fél évvel a megismerkedésünk után nyilvánítottuk ki egymást legjobb haveroknak.

Azóta már többször is találkoztunk személyesen (én Budapesten, ő Debrecenen lakik), és már van egy csomó közös haverunk is.


Viszont rettentő figyelmesnek kell lenni, mert nem a legjobb dolog imterneten keresztül ismerkedni.

Szóval vigyázz, ha erre kerül a sor.;)


15/L


Az IBF-em (Internet Best Friend) 19/F

2017. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!