Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindíg a bajban derül...

Miért mindíg a bajban derül ki, hogy ki az aki nem is a barátod? Meghalt a cicám, ennek kapcsán.

Figyelt kérdés
Elvileg nagy cica barát ismerösömmel tudattam, hogy meghalt a cicám, üzenetben értesítettem. Majd késöbb szokásos idöpontban hív és semmit nem mond. Én kérdeztem, hogy nem kaptál semmit? Lerakta visza hív s csak annyit mond hogy épp most kapta meg. Én mondtam, hogy már megkapta csak most nézte meg, lehazugoztam, rám csapta a telefont s írta h vége. Minden kapcsolatot megszakít velem, a cicáról semmit nem említett. Most dupla a fájdalmam a cicám miatt főleg és ez miatt is. Szerintetek jogosan viselkedett így velem?

2017. máj. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Zavaros a történet. Ki, miért, hova, mit?
2017. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát ne haragudj, de te hü*lye vagy! Előszőr is, ha meghal valakim, akit nagyon szeretek, akkor szóban mondom el, főleg ha részvétre várok. Te meg üzengetsz és csak azért, mert nem vágott eret a macskád miatt, összeveszel a barátoddal? Istenem...
2017. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:'(
2017. máj. 6. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

"Én mondtam, hogy már megkapta csak most nézte meg, lehazugoztam,"


Ne is haragudj, de én sem nézem másodpercenként az üzeneteimet. Más dolgok is vannak a világon, mint az internet. Attól, hogy valaki megkap egy üzenetet, még nem feltétlenül van gépközelben, telefonközelben, stb.

Nekem volt már olyan, hogy csak másnap találtam meg egy sms-t, mert épp a szomszédnál voltam, amikor jött, nem hallottam.

Emiatt valakit lehazugozni... hát tudod... azt érzem, hogy nem szeretnék a barátod/barátnőd lenni. Megértem, ha fáj a cicád elvesztése, de a viselkedéseddel most elvesztettél egy barátot is.

2017. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Arra nem gondolsz, hogy a barátodnak is vannak gondjai-bajai, vagy csak fáradt volt, netán nem ért rá? Erre te lehazugozod. MIt kellett volna tennie szerinted? Mondta, hogy visszahív. Részvétem a macskád miatt, de ne haragudj, mit kellett volna tennie? Bömbölnie egy sort?


Nem bántani akarlak, de kissé hirtelen vontál le következtetéseket a barátod viselkedéséből, és ahogy írod szinte dührohamot kaptál, mert nem azonnal írt neked vissza, vagy hívott vissza. Néha számolj el 10-ig mielőtt cselekszel, vagy bántod a másikat.

2017. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké:( csak szólok, hogy nem tudom ki s miért pontotgat titeket. Csak az öszinte véleményeteket írtátok. Mindenkinek köszönöm.
2017. máj. 6. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna lehazugozni a barátodat.Lehet rosszul fogalmazott és azt akarta mondani,hogy akkor vette észre.Az én mobilom szokott olyat,hogy csak 1-2 nap után kapok meg sms-eket,szóval az sem kizárt,hogy tényleg,akkor kapta meg.Azért áttudom érezni a problémád,mert én tegnap közöltem valakivel,hogy meghalt a cicám.A válasz az volt,h "hm nem is ismertem".Én is ledöbbentem,de,ha te nem kezdesz rögtön vádaskodni,akkor lehet,hogy a barátod részvétet nyilvánít a cicád miatt.
2017. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez annak az esete, hogy veled valami rossz történik, és egyből elvárod, hogy mindenki sírjon-ríjon, mintha egyedül te lennél a világon, akivel rossz történhet. És ha valaki nem úgy tesz, ahogy elvárod, akkor máris ő a hibás, és támadsz.


Nem is csodálkozom ilyen után, hogy rád csapta a telefont. Az is lehet, hogy más előzményei is vannak ennek (ismerve a jellemedet), és ez volt a pont, amikor elege lett.

2017. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

haha de nyomi vagy :D m

nagyon gááz

2017. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!