Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha utánoz a barátnőm?

Mit tegyek ha utánoz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nyáron ismerkedtünk meg egy munkahelyen dolgoztunk. Eleinte csak kérdezgetett dolgokról Pl: milyen alapozót használok, vagy tusfürdőt, hol veszem a a ruháim vagy táskám stb. Eleinte nem zavart a dolog hogy véletlen ugyanolyan cipőt vett mint én... De most már kezd elfajulni a dolog. Szó szerint utánoz (nemcsak az öltözködésre gondolok)... és engem zavar a dolog... Mit tehetnék ez ellen?

2017. máj. 9. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó ízlésed van.
2017. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akar-e továbbra is majomként élni. Ha nem, akkor hagyja abba. Ha továbbra is csinálja, szólítsd Csitának. ;]
2017. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötném az orrára, hogy mit hol veszek. Nyomozza ki, ha neki ez belefér. Amúgy pedig kérdezd meg, hogy neki nincs saját stilusa, hogy mindig téged utánoz? Esetleg kérj kölcsön valakitől valami ocsmány ruha darabot és dicsekedj neki, hogy mennyire el vagy tőle ájulva...ha esetleg megjelenik ugyanolyanba akkor mond neki, hogy nem vagy olyan hülye, hogy ilyen sz*rra pazarold a pénzed..
2017. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

fogd fel úgy, hogy felnéz rád, példaképnek tekint, behódol.

Ne agresszíven éld meg ezt, ne légy ilyen.

Régen engem is zavart az ilyesmi, de mióta jobban próbálom megismerni az embereket, teljesen másképp látok dolgokat.

2017. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a dolog, akkor szólj neki, hogy neked nem tetszik, hogy utánoz, mondd el neki nyíltan. Mi mást tehetnél? Kérdd meg, hogy hagyja abba, különben nem barátkozol vele többet.
2017. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!