Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek? Ki...

Szerintetek mit tegyek? Ki szeretnék békülni, de az új barátomat sem szeretném megbántani.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról van szó, hogy voltak barátaim akikkel összevesztem, így kerestem új barátokat. Ez jól is sikerült, viszont azóta kibékültem velük, és szeretnék újra velük lenni. A mostani barátaimat viszont zavarja, ha velük vagyok, és velük sem szeretnék összeveszni. Mit tegyek?

2017. máj. 9. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az igaz barat aki nem szol bele ha masokkal is foglalkozol.. A lenyeg hogy amig nem hanyagolsz senkit, addig szerintem nem jogos a keresuk mi szerint csak veluk foglalkozz!
2017. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tudod pont ezért, zavarja őket, mert úgy érzik, hogy hanyagolom őket, pedig nem, és féltékenyek (valószínűleg). Viszont nehezen illeszkedek be, de próbálkozom, viszont ha az új barátaimmal is vagyok, akkor nem valószínű, hogy ez sikerülhet. De azért köszi :) :-)
2017. máj. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!