Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik még olyan chat oldal,...

Létezik még olyan chat oldal, ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Van párom, így tényleg csak barátkozni szeretnék, de amiket én találtam itt mindenhol alpári bunkó emberekbe botlottam.

Van még normális oldal?

Köszi

20/L



2017. máj. 10. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Itt lehet..:) badoo sem jött be, mondjuk az elég híg..

Fórumok?

2017. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék,sehol nem találok értelmes embereket.
2017. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne (ugyanazon okból, amit a kérdező is írt), sokat keresgettem, de eddig nem találtam olyan oldalt ami erre tényleg jó lett volna. :/
2017. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha lány vagy, akkor szinte csak szexuális célból írnak rád rögtön.

Viszont én kifejezetten barátokat keresek, akivel lehet bulizni, jókat beszélgetni stb...

A badoo is inkább társkereső oldal, ahol ugyanúgy szexuális célú megkeresések vannak 90%-ban

2017. máj. 10. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:

..én mondtam a badoo-t, igen, elég xar..én a program-partner keresőn is azt tapasztaltam hogy nyomulnak mint állat!!:((

közös élmények, stb.. mind fürdőbe akar menni na vajon miért..:( "kis áztatás"..pffff! Volt egy srác vele pár hónapot dumáltunk, elmentünk ide-oda a vége az lett hogy mivel nem kerestem, hazugnak nevezett hogy biztos van valakim...nehéz...!

Talán egy hobbival összefüggő fórum, amúgy van ilyen hogy túratárs ott bizti lehet közben csevegni, ismerkedni!

2017. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

...mert ugye van a chat.hu.. de arról csak rosszat hallani!

borzalmas hogy manapság az istállóban is van net.:P

2017. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú barátokat keresel? Ha lány akkor nyugodtan írhatsz, ha fiú barátokat keresel akkor tekíntsd tárgytalannak a dolgot:) 18L
2017. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, mivel fiatal nő vagy, a való életben is legtöbbször azért fognak közeledni, mert szexet remélnek. a különbség csak h neten nem kell megjátszaniuk magukat.


a nagyobb chat oldalak (chat.hu, gyalogló) azért felejtősek, mert töredékére esett vissza a forgalmuk, és szinte csak trollok, kamusak, kötekedők maradtak.

2017. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Dumcsizz.hu

[link]


Bár még csak teszt üzemmódban van és még nincs promózva.

De ha az adminokon múlik akkor normális emberek lesznek rajta. :D

2018. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Denied válasza:
32%
Normális lányok nem is léteznek mind ugyan az érdekli a pénz a pénz ja és a pénz meg a külső és a pénz :)
2019. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!