Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hol barátkoztok új emberekkel?

Ti hol barátkoztok új emberekkel?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy mostanság a barátaim elhanyagolnak, a legjobb barátom is lecserélt és új emberekkel szeretnék megismerkedni és új barátságokat kötni, csak nem tudom, hogy hol lehetne barátokat szerezni.

2017. máj. 10. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én a kocsmában szoktam.
2017. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt
2017. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen? vagy vmilyen ünnepkor.. szórakozóhelyen..
2017. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
AnoTalkon lehet ;)
2017. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Iskolába járok de ott már nagyjából kialakultak a barátságok, nekem is volt egy legjobb barátom csak hát csalódtam benne és már nem tudok vele úgy beszélni mint régen.. szórakozóhelyeken meg nem éppen lehet szoros barátságokat kialakítani
2017. máj. 10. 16:08
 6/10 anonim válasza:
ano-talkon meg ne próbáld 90% perverz, 7% troll , és csak 3% normális ott. nagyon nehezen lehet találni normális partnert.
2017. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen valahogy levettem, hogy az nem valami jó hely
2017. máj. 14. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

kedves 6 valaszolo ez nagyon igaz 13 vagyok de egybol leszurtem mi a tema he egybol mikor valakivel beszelni kezdtem ugy mondom hazugsagbol oda irom hogy 18 vok mer (mert kerdezte)miert ne lassuk perverz-e az illeto na hat persze hogy az volt azutan a kerdese mar az volt DUGUNK?!

persze nem igy telejesen kozonbosen dugunk? es tudom hogy lefogtok engem oltani mert en hogy merek oda felmenni :D de leszarom nincs kedvem vitatkozni veszekedni ) ja es valaszolva a kerdesre MIVOLT az OSKORBAN (nehogy megsertodj nekem kerdezo mert akkor egy csomo oltas fog a nyakamba zudulni ) EMBEREK mikor nem GYK? hat ilyet de amugy probalj embereket keresni kedvesnek lenni es megkerdezni akarmilyen ciki is ez hogy LESZEL-e a BARATOM ??? na mind1 ennyit szerettem volna :D

2017. máj. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez az sajnos
2017. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6# voltam
2017. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!