Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi...

Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi történik velünk? A tobbit lent!

Figyelt kérdés

Úgy értem egyre jobban esik szét a Magyar ARMY-k tábora,egyre tobb olyat olvasok ,hogy mar nem szeretik tobbe a BTS -t meg ,hogy elmult a "varazs". Illetve olyat is lattam ,hogy az ARMY-k kozoltek ,hogy túl vannak hypolva ,meg ilyenek! Mi történt? Azt hittem ,hogy ARMY-nak lenni nem addig tart amig jon esetleg egy cukibb band:(! Ez azt jelenti,hogy kitartunk a fiuk mellett joban rosszban!

Mellesleg en is szeretek/hallgatok mas bandakat ( BigBang,Got7,Exo,ShinEE,MonstaX stb.) , de az Ub-m a Bts maradt es marad is!

Nem kene csak ilyen kis/vagy semmilyen hibakert "elhagyni" oket! :((



2017. máj. 12. 06:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez ugyanolyan, mint az összes többi divatzene. Van egy, max két évük, aztán mindenki elfelejti őket. Gondolj csak az emóra ez a kpop vacak ugyanaz. Tartalom nélküli külsőségeket adnak, ami a csoporthoz tartozás érzését adja a bizonytalan tiniknek. Amint van valami jobb, valami menőbb, vagy amint nem botránkozik már meg rajta a közvélemény, mindenki elpártol tőlük. De ne aggódj, találsz majd valami más irányzatot, amit egy évig majmolhatsz, aztán majd felnősz és rájössz, hogy nem kell magadra húzni egy gagyi stílust ahhoz, hogy legyél valaki.
2017. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Itt egy szinten magyar Army!

Valahol az elsonek igazat kell adjak, elore is bocsanat, hogy a velemenyem esetleg megsert vagy rosszul esik. Nagyon sok divat-Army van aki tenyleg csa a divat miatt probalt Army lenni. Szerintem inkabb legyen kisebb a fandomunk, de akkor ez a kozosseg tenyleg szeresse, tamogassa a fiúkat. Mintsem egy hatalmas, de csak divatozo bagazs. Tényleg sokan elpartoltak az utobbi idoben, fanok mennek es jonnek. Szerintem nem kell csupan mindig egy bandat támogatni, siman lehet parhuzamosan egyszerre tobbet is (nekem is egyik UB bandam a BTS, de nem istenitem őket)

Ha valaki igazan szereti a BTS világát, az egy tobbezer fős közösségben is eppugy szeretni fogja, mint egy 100 fősben.

Koszonom, hogy elolvastal :)

2017. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Manapság egyre több a divat ARMY amúgy.

Amikor beléptem a k-pop világába EXO után megtaláltam a BTS-t, és ők lettek az úgymond "istenek" egy ideig.

Azóta már kevésbé vagyok ARMY, de! ez nem jelenti azt hogy nem szeretem őket és lehordom őket. Ugyanúgy támogatom őket, de emellett más bandát is.

A BTS egyre jobban megy az amerikai stílusba, és 'otthagyja' azt a tipikus k-pop érzést.

Sokkal jobban szeretem már az ilyen régebbi bandákat(SHINee, 2pm, Infinite, Big Bang)

Amikor a BTS-t szerettem, 200.000 nézőjük volt V-Liven és 2millió lájk, amikor legutóbb néztem őket már 2millió+ néző és 120millió lájk.

Nem értem annyira hogy pár hónap alatt hogy nőtt minden a 10-szeresére.

A fiúk nagyon tehetségesek amúgy, és támogatom őket, szavazok rájuk ezen a 'Billboard Awards" cuccon, remélem megnyerik.

2017. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem is elpártolnak sokan a srácok mellől. Én is láttam egy csomó olyan szöveget amiben azt írják, hogy "tucat lett".


De kit érdekel? Ez nem kell, hogy kizáró ok legyen arra, hogy szeressük a BTS-t. Amúgy a divat rajongókat sosem értettem. Ha nem tetszik, akkor minek hallgatják?


Én nekem a BTS az UB bandám, és szarok rá, ha tucat zenének nyilvánítják. Nekem ez tetszik, és kész. Ennyi erővel a Justin Bieber is mondható tucatnak. De minden... Minden előadónak/bandának az a célja, hogy sokan hallgassák őket! Hogy nagyobb legyen a rajongótáboruk!


Szerintem engedd el a füled mellett az ilyesmit. Az a lényeg, hogy te hűséges vagy hozzájuk, és én is az vagyok! Őket nem lehet nem szeretni!



~egy army

2017. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok a második válaszoló.

Utolsó, tökéletesen egyet értek veled, és osztom az álláspontodat!

2017. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 pptomi ***** válasza:
18%

Halvány f.ngom sincs, hogy mi az ARMY és BTS, meg nem is érdekel:D

Amíg egészség van, addig minden van. Ha szeretsz valamit, akkor ne a többieket nézzed, hogy elpártolnak vagy sem. Szarjad le őket. Így csak egy leszel a tömegből, aki körül elfogy a tömeg valamiért.

2017. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6# Koszi az ertelmes választ....😂😂
2017. máj. 12. 18:13
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ub bandàm volt a BTS,de sokat vàltozott a stilusuk ami nekem màr nem tetszik. Valószinű hogy nem csak èn vagyok így vele. Ez nem az a BTS amit megszerettem. Persze a tagokat mèg most is szeretem,de tènyleg túl vannak hypolva. Elismerem,hogy tehetsêgesek de ez az èles vàltàs kàr volt. Szarabb lett a zenèjük csúnyàn kifejezve. Ez nem olyan hogy kis hiba vagy valami... Ha megnèzed pl a B.A.P-t ők ugyan azt a vonalat viszik mióta debütàltak. Ez az ami hiànyzik a BTStől -

vèlemènyem szerint.

2017. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
50%
Nem vagyok ARMY amikor en is ugymond beleptem a kpop-ba eloszor a Bigbang-et ismertem meg (azonnal UB bandam lett) utana a BTS-t, hallgatom oket ismerek mindenkit, de engem nem fogtak meg valahogy nem ereztem amit a tobbi nehany bandanal! Nem kell aggodni mas bandaktol is elpartoltak mar pl. B.A.P... Es azert mondjak, hogy a BTS tomeg mert nagyon nagyon sokan csak divatbol hallgatjak es okoskodnak, hogy nekem o es o tetszik a bandbol, de az igazi nevet nem tudjak. (elore bocsanat azoknak akiknek Jongkook a bias-uk) Sajnos azt kellett, hogy eszre vegyem, hogy ezeknek a divat kpoppereknek altalaban ugyan azok a kedvenceik (Jongkook es V) igaz nekem Jimin DE en a bandakbol (leginkabb akkor ha mar tobb eve ismerem oket) mindenkit megnezek es mindenkinek orulok igy nem ertem miert kap Jin kecesebb figyelmet! Es valoban mar nagyon hasonlo a stilusuk az amerikaihoz. De ettol fuggetlenul szeresd oket mert ha te tenyleg egy igazi ARMY vagy akkor nem csak ezert hallgatod oket!
2017. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
64%

Ez nem divatzene

Vagyis van aki divatból hallgatja, de az egyáltalán nem ARMY

Szóval igazi fanok úgyis maradnak, maximum a divat-ARMY-k eltűnnek.

2017. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!