Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom csak úgy...

A legjobb barátom csak úgy eldobott. Most nincs több barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma csak annyit veszek észre, hogy furcsán kezd viselkedni. Mintha nem akarná, hogy beszéljek vele. Aztán azt mondta nekem, hogy utál és hogy nem akar az életben látni és, hogy hadjam békén örökre. Mit tegyek? 4 éve 10 hónapja 14 napja ismerem őt. 14/F

2017. máj. 13. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit, keress új barátokat.


Akinek ennyit jelentesz, az után nem érdemes teperni.

2017. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rohadtul együtt érzek veled, az én barátom fullba lesz@rta azt a 10 éves barátságot ami köztünk volt...ha van kedved privátba beszélgethetünk a kettőnk sztorijáról...

16/f

2017. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez történt velem, egy éves nagyon jo barátságságot egy hét alatt tönkretett, nem éredekelte mit érzek csak magával törödött, lehet hogy kevésnek tünik ez az egy év, de mégis nagyon fájdalmas volt az "elvesztése". 18l
2017. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Durva,hogy te így emlékszel a dátumra. Látszik, hogy kinek volt fontosabb a barátság. . Nyugi az idő elmulasztja a fájdalmat.
2017. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Neki te nem számítasz annyit, mint ő neked. Sokszor van ilyen, és bele kell törődni. Keress más barátot, aki jobban megérdemli.
2017. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na velem is ez van (13 fiu vagyok) csak engem tobb baratom is eldobott megalaztak es ez mar 1 eve magam alatt voltam es teljesen elszurkultem a suliban es otthon is aztan kaptam egy laptopot es zeneket hallgattam rajta es igy mar nem fajt annyira az idei evben talaltam egy latszolagos baratot aki nem tunik nagyon annak nem bizom benne mert ha lehetne o is megalazna szoval szerintem te is tegy igy keress mas baratokat :D
2017. máj. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon fontos neked ő és a barátságotok, tégy még egy próbát, hogy megbeszéljétek a dolgokat,jogod van tudni, hogy miért lett veled ilyen. Ha ée tudtok nyugodtan ülni beszélni, akkor még van esélyed a békülésre, de ha egy mondatot sem akar veled váltani, akkor tényleg hagyd őt. Ne fuss olyan után, aki semmibe vesz téged :)
2017. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben jártam. Már nem. Hidd el, együttérzek veled. És hidd el, ez nem fog így maradni. Csak tölts sok időt a többiekkel, akkor látni fogják, hogy te jófej vagy, és elkezdenek befogadni.

A lényeg, hogy ne azt lássák, hogy te kétségbe vagy esve, hogy sírsz, mert akkor csak furának fognak tartani. Légy erős, és lépj tovább. Ne is foglalkozz vele. Nem fontos. Mert meg fogja bánni.

Velem is így volt. 3 hónap után oda jött hozzám, hogy sajnálja, és hogy legyünk megint barátok. Mondtam neki, hogy én nem haragszok, csak nagyon szarul esett, de továbbléptem. Már más barátom van.

2017. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt mondta, hogy nem is akar velem többet soha többé beszélni. Szóval tovább kell lépnem valahogy. :(
2017. máj. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!