Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan nem szól hozzám? Mert...

Jogosan nem szól hozzám? Mert nem fejezem ki a szeretetemet iránta?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy kedves embert, akivel egy hullámhosszon vagyunk. Pár hét alatt jóban is lettünk. Azután elkezdett becézgetni, többször akart találkozni, üzenetben is virágokat küldözgetett. Ennek nagyon örültem. Soha nem bántak velem ilyen kedvesen.

Mivel nem magyar, nem ismerem a kultúráját. Olvasgattam a neten, de nem sok infót tudtam meg. Azt mondta, hogy ne köszönjem meg a kedves bókokat, inkább öleljem meg vagy pusziljam meg. Ez elég ijesztő volt tőle (nem is öleltem meg csak, ha durcizott).

Ez elég sokáig ment, pedig én próbálkoztam viszonozni (másképpen persze/idősebb is/nem igazán bízok benne sajnos), például: aranyos képeket küldök neki (Most csak neten írok neki), amikor felkelek küldök neki "jó reggelt"-et képpel persze. Elküldtem híres magyar zenéket. De nem ír vissza. Azt írta utoljára, hogy van 100 lány a háta mögött(ezt most fenyegetésként írta?) és majd őtet fogja ölelgetni stb stb..


Ti mit csinálnátok?

Nem akarom, hogy utáljon. Értsetek meg.



2017. máj. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom làny vagy. Életkor? A pasi életkora? Honnan is van a pasi? Ezek lényeges dolgok, kihagytad
2017. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam privit
2017. máj. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!