Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány barát aludhat együtt?

Fiú és lány barát aludhat együtt?

Figyelt kérdés
Olyan létezik,hogy egy fiú és egy lány barát együtt(nem egy ágyban) alszanak,és nem történik köztük semmi? Főként személyes tapasztalatokat várok,nem levegőbe beszédet. A válaszolókat hálám üldözi :)

2017. máj. 16. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Bár sanszos, hogy összebújnak. :D
2017. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Pasitól függ. Ha tisztességes fiú, akármennyire is áll neki, nem nyúl hozzád.
2017. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Volt velem ilyen. Egy szobában aludtunk, külön ágyban. Semmi nem történt köztünk.
2017. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer volt velem ilyen, egy elvesztett szüzességen és egy kis lelkizéses "tevagyalegjobbarátomszeretlek"-en kívül nem történt semmi. Mondjuk, azóta is szokásunk ezt ismételni
2017. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
96%
Sítábor előtt átjött hozzánk az egyik fiú barátom, mert ő elég messze lakott, és hogy kitudja magát pihenni utazás előtt, aludhatott nálunk. Nem történt semmi alváson és beszélgetésen kívül. Közel 12 éves stabil barátságról van szó, semmi több. :)
2017. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Mért ne alhatna? Én is aludtam már a barátomnál (közös lakásban és közös szobában is). Nem történt semmi, fel sem merült.
2017. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg barátok, akkor persze.

nekem pl a barát az barát, szexuális értelemben megszűnik nőnek vagy férfinak lenni, ahogy az ember a tesóját se látja nőnek vagy férfinak :)

a barátaimnak a "lelkét" látom, a testét észre sem veszem


biztos nem minden pasi ilyen, de van ilyen is


28F

2017. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne létezne?? Micsoda idióta kérdés ez már megint??

Három lánybarátom van és mindhármójukkal aludtam már közösen, nemcsak, hogy egy szobában, de egy ágyban is. És bármilyen meglepő, nem történt semmi. Pedig egyikre se mondanám azt, hogy csúnya lenne, sőt!

De ha egyszer tudjuk egymásról, hogy csak barátok vagyunk, akkor én ezt felfogom, tiszteletben tartom és nem fogok hülyét csinálni magamból azzal, hogy minden előjel nélkül elkezdek rájuk mászni. Annál nekem többet ér a barátságuk, minthogy egy ilyen húzással örökre elvágjam magam előttük.

Szóval ha csak nem vagy egy primitív, ösztönöktől vezérelt állat, aki minden csajra rámászik, ha kartávolságon belül esnek neki, akkor szerintem te is vissza tudod fogni azt a fene nagy kanosságodat.

Agyzsibbadást tudok kapni ettől a gyerekes felfogástól, hogy ha egy fiú meg egy lány 5 percnél tovább tartózkodik együtt egy légtérben, akkor annak tuti, hogy szex lesz a vége.

23/F

2017. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Előfordult már. Nagyon jó pasi egyébként, de eszembe sem jutott bármit akarni tőle, hiszen csak barát.

Férfi kollégával is aludtam már együtt amúgy, habár az szükségmegoldás volt.


Vannak fura gondolkodású emberek, akik, szerint az ellenkező nem csak szexre való. Ők szokták mondogatni, hogy fiú-lány közt nincs barátság, meg efféle bölcsességeket. Na, én ilyenekkel nem szívesen barátkozok. Akikkel meg igen, azokkal bármikor alszok együtt. Nem, mintha ez olyan gyakran fordulna elő, de a lényeg, hogy megtehetném.

2017. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Hülye kérdés, főleg ha nem is egy ágyban vannak. Egy légtérben sem tartózkodhat két ellenkező nemű kettesben mert abból is szex lesz.


Aludtam már haverral, semmi nem volt. Egy barátnő ittasan aludt haverjával, összebújtak :O más nem volt, de ez is micsoda fertő -.-

2017. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!