Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hazudik az eredmen...

Szerintetek hazudik az eredmenyrol?

Figyelt kérdés

Van ket lany osztalytarsam, ugyanoda jelentkeztek ahova en.(Egyetem)


Tudni kell, hogy az egyik felveteli tantargybol nagyon jo vagyok, ok se rosszak, de en 2x annyi energiat es idot fektettem bele az elmult evekben, iskolai dolgozatokban ez meg is mutatkozott. Egyszer azt mondtak, hkgy eygszeruen utalnak, amikor oran bevagom a valaszokat.(Persze jelentkezni szoktam,nem vagyok paraszt) De sulin kivul viszont birnak.


Most a kulonbozo irasbeli erettsegik utan, mindketo azt allitja, hogy szuperul ment nekik. Rendre tobb szazalekot szamoltak ki a megoldokulcsok alapjan, mint amennyi nekem kijott.


Most nem tudom, hogy en vagyok-e hulye... De egy ismerosomnek aki velem egyszintu tudasszinten van, neki se lett jobb az egyik 82%-nal.(Nekem is kb. ennyi) (Emeltes tantargy)

Az egyik csajszi meg 86%ot irt elvileg. Rola azt kell tudni, hogy dolgozatok utan azt mondja, hogy konnyu stb, aztan kb. harmast, negyest kap..


Kicsit felhuztam magamat, higy jobbat irtak mint mi.(Elvileg)


De gondoltam arra is, hogy direkt csinaljak, azert mert van meg vissza egy emelt irasbelink, es meg akarnak felemliteni.


Helyeyirasi hibakert elnezest :)



Ti mit gondoltok?


2017. máj. 17. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van? Nem tudom hogy ez miért bánt téged, nem csak te lehetsz okos. Szerencsén is múlik én is írtam már úgy jó dolgozatot/vizsgát hogy kb a felét csak találgatnak. Lehet hogy heteket/hónapokat tanult erre, attól még hogy nem szeret dicsekedni ezzel lehet hogy hülyére tanulta magát. Örülj neki hogy jól teljesítettek.
2017. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*találgattam
2017. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ki nem $z@rja le másoknak mennyi %-a van?
2017. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azert, mert eleg sok pontot kell elerni, hogy allamira felvegyenek. Tudom, higy nem tanult ra annyit mint mi.
2017. máj. 17. 10:50
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem teljesen mindegy? Koncentrálj a saját teljesítményedre, a lényeg, hogy bejuss az egyetemre és tessék örülni annak, ha ez nekik is sikerül, százalékoktól függetlenül.

Senki sem szereti azokat, akik folyton versenyezni próbálnak a többiekkel...

2017. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

jaja de irigy vki És ha most kivételesen tanult?

Talán ugyan odamentek h így aggaszt? A szóbelin még szépíthetsz am is.. sőt ez még nem is hivatalos eredmény előbb várd meg azt is.

2017. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Bőven lehet hogy nem hazudik, a 4 év nagyjából semmit nem mutat. Én éppen csak túlélegettem a dolgot hogy ne legyen bukás semmiből, aztán érettségiztem egy kitűnőt. Eközben egyébként a tizenkettedikes év végi jegyeim kettes történelem, hármas irodalom lettek például, azok is csak mert gyorsan kijavítottam év vége előtt, amúgy simán bukhattam volna akár.
2017. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem hazudik, ezúttal tanult vagy simán szerencséje volt és olyat kérdeztek amit éppen tudott.


2. Hazudik mert tudja, hogy téged szét vet az ideg, és ezen jót röhög.

2017. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Na mi van, lepontozott a sok magoló droid, aki egész középiskola alatt azzal szenvedett hogy mindig kitűnő legyen, aztán érettségin mégis beégett? :DD
2017. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

én is miért lettem lepontozva?

2-es gimis eredményekkel is meglehet írni akár az 500 pontos felvételit is...

2017. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!