Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az internet nagy, de mégsem...

Az internet nagy, de mégsem találnak egymásra az emberek? Jól látom? Lehet az a baj hogy nincs egy központi magyar barátkozós oldal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ilyesmit megszervezni, üzemeltetni rengeteg pénzbe kerülne. Ki csinálná meg, főleg úgy, hogy az emberek ingyen használhassák?
2017. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltak ilyenek iwiw, myvip de nem veletlen, hogy mar nincsenek.

Jó kis myvip, de hiányzik...😔😔

2017. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként, ha lenne is, akkor se biztos, hogy mindenki regisztrálna, másfelől, ott is nagy ívben eltudják kerülni egymást az emberek.
2017. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Barátkozni, ch. Mindenki gecci.
2017. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Myvip azért nagy szám volt, első közösségi oldal ahol ismerkedhettünk az ország másik végén élőkkel is. Aztán MSN....de rég volt ez.
2017. máj. 17. 20:15
 6/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Mert sajnos manapság nem erre van igény.


Emlékszem régen, olyan 8-10 éve sokat Chateltem. Eleinte konkrétan csajok írtak rám, voltak tök normálisak, nem a külső volt az elsődleges, hanem a belső is számított. De tényleg, felmentem, 10-ből 8 visszaírt, nyitottak, jó fejek voltak.


Manapság?


Az egész egy húspiac. Vannak jóképű haverjaim, barátokat, barátnőt ők sem találtak, viszont heti több lány "felajánlja" magát egy-egy éjszakára. Erre van igény. Én meg nem vagyok jóképű, és szó szerint szóba sem állnak velem neten. Konkrétan 1000-ből 1 ha válaszra méltat.


Engem ez nagyon elszomorít. Sosem voltam igazán népszerű ember, de legalább interneten megismertem olyanokat, akikkel eldumálgattam, kapcsolatok, barátságok születtek. Manapság meg semmi, de az a fura, hogy valahol én sem igazán vágyom már rá.

2017. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
52%
Mindenki megtalálja azt a csoportot amit keres. Ha rákeresel az érdeklődési körödre, a fórumokon millió kommentekben tárgyalják az emberek a témákat. Ott lehet barátkozni. Vagy facebook csoportok, ismerkedésre snapchat stb... csak tudnod kell keresni
2017. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#1 én épp azon vagyok éppen, vagyis joideje... :D

Persze, csak kicsiben.

2017. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Chatzy?
2017. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszel bele reklámokat azokból fenn lehetne tartani egy ilyen oldalt, de annak rengeteg hátránya van. Már eleve abból a szempontból hogy az emberek 99% át ez halálra idegesítene és emiatt elriadnának az oldaltól, másfelől rengeteg munka kell ebbe, iszonyatosan sok, és a reklámok utáni bevétel az elmenne az üzemeltetésére mert az sem 2 forint és az üzemeltető(knek) pedig szinte semmi nem marad a pénzből.


Egyébként régen jó volt a Myvip meg az MSN és az IWIW időszak, de ugye a facebook amikor berobbant az országba ezeket ugye egységesen tudta adni és ugye ezek a kis dolgok apránként megszűntek.

Egyedül a Skype az ami még életben van úgy ahogy.


A sok társkereső oldalon is nem véletlen kell fizetni a tagságért, ingyen csak nagyon alapszolgáltatást adnak az embernek ami maximum arra jó hogy körülnézzenek rajta. Ezt is meglehet érteni, igaz hogy sz.r így de hát ez van.

2017. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!