Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félreérthető lenne egy baráti...

Félreérthető lenne egy baráti ölelés?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van szó, mostanában eléggé nehéz időszaka van. :( Arra gondoltam, hogy amikor legközelebb találkozunk átölelném, vagy legalábbis megpróbálnám... :) Félreérthető lenne? 30-as nő vagyok, ő pedig ötven éves férfi.
2017. máj. 18. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne az. Ez egy kedves baráti gesztus és pont.

A francnak kell túlbonyolítani mindig mindent...

2017. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egy ölelés nem a nemektől válik félreérthetővé, hanem az érzelemi háttértől, ami akarva-akaratlanul kódolva van benne és átsugárzik rajta.

Tehát ha én (akár elfojtott, akár szabadjára engedett) szexuális töltettel, vagy szerelmi töltettel ölelek át valakit, azt érzi az átölelt személy is.

Ha szánalommal, együttérzéssel, azt is.

Ha szeretettel, azt is.

Ha búcsúzóul, azt is.


Nagyon félreérteni csak akkor lehet ezeket, ha aki kapja, belelátja azt, amire vágyik. De ez meg már nem az ölelést adón áll.

2017. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a 30as nő 50es férfi felállás már annyiszor volt itt az elmúlt napokban is...
2017. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!