Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vonzom a hülyéket?

Miért vonzom a hülyéket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elegem van,nagyon. Folyton kamu barátokba botlok bele, illetve hülye pasikba. Egy normális baratnőm volt,róla később írok. Általánosban volt egy legjobb barátnőm,de ő folyton kakiban hagyott,máshoz ment haverkodni,nem állt mellém a bajban. Én mindig bevédtem őt,harcoltam érte.Kissé szegények voltak,mindig neki adtam a kajám felét,plusz sokszor áthívtam őt magunkhoz ebédelni.Gyerekek voltunk,13 évesek,de akkor is rosszul esett.A lány már nem áll velem szóba,mert elköltözött Győrbe. A következő lány 16 éves koromba lett barátnőm.. Mindig meghívtam mekizni,csomót nevettünk együtt,kiálltam mellette is. De ő nem..egyik napról a másikra nem törődött velem,és rámászott az exemre,aki miatt sokat szenvedtem. Oké 18 éves koromban is volt egy barátnőm,akinek adtam pénzt az abortuszára, sírhatott a vállamon ,felhívhatott bármikor ha kínja volt,meg is tette.De ha nekem volt bajom ,akkor sokszor visszase írt,vagy nevetett rajtam..Aztán ő is rámászott ugyanarra az exemre.Oké,lett egy másik barátnőm,aki mindig nekem mondta el a panaszát,de persze az enyém őt nem érdekelte.. és mikor betelt a pohár kibuktam,és elküldtem a fenébe..persze akkor az osztály fele megakart verni engem.:D Utána volt egy csaj,akivel egész jól kijöttem,ő nem volt szemét velem,csak sajnos elköltöztek,és elhanyagoltuk egymást.. :/ 3 barátom volt eddig.. Az egyik alkoholista,plusz egyszer azért veszett össze velem,mert mit képzelek ,hogy értem harcolnia kell.,meg ő a könnyen kapható lányokat szereti... Sajnos nekem lett lelkiismeret furdalásom,és hamar összejöttem vele,viszont azt nem hagytam,hogy lefeküdjünk,és ezért is össze veszett velem,majd "kidobott" a házukból,és egy full ismeretlen faluból este kellett hazamennem. A második exem pszichopata volt,sehova sem engedett el,érzelmileg zsarolt,kihasznált,nem szeretett őszintén,pedig én mindent megtettem érte. A harmadik exem szintén alkoholista volt,plusz rettentően önző. Emlékszem 38 fokos lázzal vártam rá a jég hidegben,mert lekéste a buszát(elaludt). Főztem neki jókat,de ő beszólt,hogy ő mindent jobban tud. Meg kérdezte,hogy én mit képzelek magamról,hogy nem engedem meg neki,hogy igyon minden hetvégén,meg hétköznap is,amikor szabadnapos. Nagyon kezdtem kibukni,mert már azért is beszólt,hogy miért nem fehérneműben alszok mellette,miért van rajtam pizsamanadrág. Szilveszterkor nagyon berúgott,énmeg elrejtettem előle egy liter pezsgőt,erre ő nekem állt,hogy én mit képzelek,önző dög vagyok. Ekkor eldurrant az agyam,és nekilöktem az üveg ajtónak. Nem lett semmi baja. Én sírva hazarohantam pont éjfélkor ,durrogtak minden felől,de nem érdekelt. Ő kiabált utánam,hogy felveszi a cipőjét,utánam jön,de azt nem fogom megköszönni. Oké itthon kitört a 3. világháború,ő ordibált velem,hogy ünneprontó ribizli vagyok,tönkreteszem a fiatalkorát stb. Én meg felpofoztam,és mondtam neki ,hogy kussoljon. Erre ő megakart verni,de én lefogtam,és csak a hajamat tépte meg. Aztán hazament,nem hagyott aludni,percenként hívogatott. Szakítottam vele,ő pedig volt hogy hajnal 2kor felcsengetett részegen bőgve,hogy engedjem be. Nem engedtem,aztán kihúztam a csengőt. Mostmár leakadt rólam. Hát igazából ennyi. Azóta elegem van teljesen. Miért fogtam ki ilyeneket? Azért ,mert túl kedves vagyok? vagy mert nagyon vágyom arra,hogy valaki szeressen? 22/L
2017. máj. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
ezt a hosszú leírást kevesen fogják végig olvasni.
2017. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra nem írtál példát, hogy "normális" emberek környezetében hogy viselkedsz. Amit írtál, az alapján egyik kutya, másik eb, és azt lehet mondani, hogy hasonló a hasonlónak.
2017. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!