Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van 2 legjobb barátnom, de...

Van 2 legjobb barátnom, de mostanába nem olyan a kapcsolatunk mint eddig Hagynom kéne őket vagy még lehet jobb? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van 2 legjobb lány barátnöm. Az egyik 15 éves a másik 13. Testvérek. Lassan 2 éve, hogy ismerjük egymást. Eddig nagyon jol kijöttünk, de mostanába sokkal többet veszekestünk apróságokon. Van egy énekes akit en nagyon imádok és hirtelen ők is elkezdték nagyon szeretni és úgyérzem mintha versengenének velem. Elkezdtem egy sorit ami a kedvenc énekesem kedvenc sorozata és hirtelen ők is elkezdték nézni és imádják. Rajtuk kivül vannak nagyon jó barátnőim akiket szintén nagyon szeretek és féltékenyek rájuk. Tudni kell, hogy 8os vagyok es a 15 éves barátnőm is. Mindig azzal jönnek, hogy elfelejtem őket meg ilyenek. Mostanába alig mondanak el valamit és mivel suli van nincs lehetőség arra, hogy bármikor találkozzunk. Nem érzem úgyan olyannak a barátsagunkat mint régen. Szerintetek mit kéne tennem? Lesz még valaha olyan a barátságunk mint volt vagy inkab hagynom kéne? Már nem érzem azt a nagy barátságot és huha de szeretem BFF... Szeretem őket de már nemhiszem h a BFFjeim lennének. Mindig akkor vágnak a fejemhez dolgokat amikor összeveszünk máskor nem is mondják. És a nagy féltékenység. Az én sulimból sok emberrel beszélgetnek es en nem vagyok rajuk féltékenyek de ők mégis féltékenyek arra a másik 2 jó barátnőmre is. Valaki segítsen....
2017. máj. 21. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátságról beszélsz. Tégy hát érte. Beszélgess, nyiltan.
2017. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nyilt vagyok. Ők azok akik nem mondanak el dolgokat. És úgy gondolom, hogy akkor én se erőltetem magamat ez ügyileg :)
2017. máj. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!