Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám elengedni?

Hogy tudnám elengedni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy lány, egyidősek vagyunk, és 2 évig voltunk legjobb barátnők. Aztán neki lett egy kapcsolata, el lettem felejtve, ezáltal nekem is lett egy új "legjobb barátom". Sokszor összevesztünk, kibékültünk, de lényeg a lényeg nagyon közel álltunk egymáshoz. Egyszer mikor nagyon eltávolodtunk, ő próbált küzdeni a barátságunkért, de én eldobtam őt, mert befolyásolt a másik barátnőm. Most én próbáltam újra közeledni felé, sokadik próbálkozásunk, hogy minden a régi legyen, de egyszerűen nem akar működni. Mintha a sors ellenezné, hogy újra legjobb barátok legyünk. Már elfogadtam, hogy örökre elveszítettem őt, tudom, hogy akkor kegyetlenül elrontottam, de már nem tudom visszacsinálni. Borzasztóan hiányzik, szenvedek nélküle, minden nap sírok érte, senki nem tudja őt pótolni. Segítség, hogy engedjem el??
2017. máj. 22. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen megható. Mindjárt megyek, meg is siratom ennek a naaaaagy ,,barátságnak" a végét...
2017. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jujujuj, le lettem pontozva. :3
2017. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%

Én a helyedben biztos, hogy valami nagyon merész dolgot csinálnék, hogy észre vegye megbántam.

Így pasi aggyal nem tudok sokat segíteni de nagyon szeretnék, mert ez a történet egy közeli barátommal is megtörtént. Amire egy kicsit rásegítettem (a kedvenc helyükre a kedvenc kajájukkal és a kedvenc zenéjükkel ők ketten másnapra már nem tudtak elszakadni egymástól). De nagyon szorítok neked, ha tényleg ismered őt akkor szerintem tudod, hogy mivel kezd.

2017. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért nem neki írod le? Vele kell megbeszélned. Ha tényleg barátok vagytok nem engeded el. Ennyi. Egy barátság is mehet át nehéz időszakon.. beszélj vele és engedd el a sérelmeidet, az egódat. Ne foglalkozz vele mi volt, mit vágtatok egymás fejéhez.
2017. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 már sokszor beszéltem vele, de ő teljesen megváltozott, soha semmi sem lesz a régi, épp ezért kérdezem hogy elengedni hogy tudnám azt a számomra gyönyörű időszakot.. #3 köszönöm a választ :)
2017. máj. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!