Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen lusta a barátnőm?

Miért ilyen lusta a barátnőm?

Figyelt kérdés

Készülünk egy vizsgára. Írtam neki emailben hogy a tanár azt mondta h keressünk meg egy x dolgot a tk-ben, de olyan sietve hadarta el h nem diktált oldalszámot. Szóval írtam a barátnőmnek h szerinted erre gondolt és bemásoltam neki azt a részt. Válasza: Nem tom még nem tartok ott.

Írtam neki erre hogy nem tudtam h tilos előrelapozni a könyvben h megnézze mert ez az ő érdeke is. Erre besértődött. Annyira felidrgesített ezzel! Hogy lehet ilyen nemtörődöm, le se szarja mostanában a fejem és úgy érzem h ez volt az utolsó csepp a pohárba. Szerintetek joggal akadtam ki? Kb 1 perc lett volna neki utána nézni de ő nem...


2017. máj. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ideges volt és nem akart ezzel foglalkozni, mert még az előtte lévő anyagot sem fogta fel.
2017. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen elég paraszt volt... És nem is konkrétan ez volt a bajod vele, hanem hogy már egy ideje leszar téged. Kezdd el te is őt! :D

Nekem a volt csoporttársam volt ilyen gyökér, kérdeztem tőle valamit a pontozásról, mire ő felháborodott, hogy mit gondolok én, ő most nyaral, szerintem ő most pont ezzel fog foglalkozni vagy mi? Végül letiltottam. :)

2017. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Mondd, mégis mi volt olyan rohadt sürgős, hogy nem tudtad megvárni, amíg ő is odaér a részhez? Fegyvert tartottak a fejedhez és kaptál 5 percet, hogy teljesítsd, vagy mi?


"Írtam neki erre hogy nem tudtam h tilos előrelapozni a könyvben h megnézze mert ez az ő érdeke is." - Nem lehetett olyan sürgős, alapesetben egy ilyen után én is elküldenélek a francba a türelmetlenséged és flegmaságod miatt (még ha nem is vagy az, nagyon úgy adtad elő). A konkrét szituációt nagyon túlreagáltad, de ha egyébként szarik a fejedre és nem foglalkozik veled, akkor alapból nem érdemes vele foglalkoznod.

2017. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske. Igen valószínűleg én is túlreagáltam picit, valszeg most borult ki a bili nálam amiért már hónapok óta ezt csinálja. Nem az zavart h nem dobott el mindent rögtön, hanem h ebből a megnyilvánulasából is az jön le h nem is érdekli mit mondok, tojik a fejemre.
2017. máj. 25. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy mostanában nincsen rendben lelkileg? Mármint én akkor szoktam így viselkedni (igen, van akinek ez hónapokon át eltart)


Egyébként mindketten hibásak vagytok, ő tényleg megnézhette volna, de neked se az kellett volna legyen az első hogy neki ugrassz

2017. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!