Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kevés barátom van?

Szolivíabitoka kérdése:

Szerintetek kevés barátom van?

Figyelt kérdés
Igazából hetedikes vagyok és a suliban nagyon jól elvagyok azzal 4 -5 emberel 2 legjobb barátom az egyikkel szinte mindig találkozzunk a másikkal nem és van kettő ilyen egész jó nem osztálybeli barátom de igazából kb csak hétvégente járok el otthonról?Vélemény?
2017. máj. 25. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nincs kevés barátod. De nem is ez számít mert ha velük jól elvagy és nem érzed úgy hogy kevés barátod van akkor akár elég egy igaz barát. Mert nem jó sok kétszínű akik otthagynaka bajban. Viszont ha te érzed úgy hogy szeretnél még barátokat és ennyi nem elég akkor meg barátkozz.
2017. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ennél kevesebb barátom van de nem az számít hogy hány barátod van, hanem az hogy mennyi aki tényleg ott van melletted a bajban és segít neked.
2017. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkabb legyen egy igaz baratod, mint szaz olyan aki nem all ki melletted, de azt az egyet akkor szazszor jobban becsuld✌



Animebolcsesseg

2017. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség számít, hanem a minőség.
2017. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!