Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék lányokkal barátkozn...

Hol tudnék lányokkal barátkozni? Én is lány vagyok, csak fiú haverjaim/barátaim vannak. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából fogalmam sincs hogy lehet ilyesmibe belekezdeni, nem voltam még ilyen helyzetben.

Van egy nagyon jó barátnőm, csak leköltözött vidékre és nagyon ritkán tudunk találkozni, nekem viszont hiányzik, hogy legyen egy barátnőm, akivel személyesen is közös élményeket szerzünk.


2017. máj. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg 29, gyakorlatilag nem érzem magam ennyinek és nem is szoktak 24-nél többnek nézni. :)
2017. máj. 25. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanez. Lehetünk barátok.😊
2017. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még fent vagy?:)
2017. máj. 26. 00:44
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Elmész egy szórakozóhelyre. Kinézel magadnak 1-2 unatkozó csajt. Odamész, és meghívod őket egy italra, kedves vagy velük, dícséred őket. Dumáltok. Te leszel az este sztárja. Én is így szerzek ismerősöket magamnak, a srác haverjaimnak meg csajokat.

Több lánnyal a mai napig összejárok beszélgetni, kávézni, bulizni stb.

2017. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj 😄 18L
2017. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha gondolod nekem is írhatsz í:) 26L
2017. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz :) 22l
2017. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.:) 29 évesen ?:) Hogy hogy nincsen családot.:)? Én 24 évesen szültem lett egy férjem 2 diplomám, és most egy bankban vagyok ügyintéző és ott szoktam a csajokkal beszélgetni.:) Munkahleyen? :) Meg ilyen helyeken nem tudsz?:)
2017. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Vigazzatok a kerdezovel, en mar nem egyszer porul jartam vele. Sracokat hasznal ki. Talalkoztam vele, megmentettem az eletet, segitettem neki, erre online osszeveszik vekem, szemelyesen sosem veszekedtunk.szuletesnapjan meghivtam ot, de a kozossegi oldalon allandoan osszeveszett ragalmazott, mintha tobb szemelyesegu lenne.
2017. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!