Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
24 éves fiu vagyok soha nem volt, ezáltal nem voltak élményeim, depressziós lettem ez miatt, ha valaki szeretmne barátkozni, és közös élményeket szerezni lehet lány is vagy fiu. Sajnos szorongo tipus vagyok és félénk.
2017. máj. 27. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozos programokra. Pl egy tanfolyam, sport esemeny pl futonap es ott barkivel lealhatsz. Elkered a facebookjat dumalsz vele aztan elmentek valahova, ha van kedved, ott megtobb emberrel ismerkedsz meg akik megtobb embernek mutatnak be. Ez igy megy. Semmi nem kell hozza, csak aktivizald magad.
2017. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátokat nem szerezni szokott az ember. A barátság általában inkább kialakul, olyan emberek egy részével, akikkel egyéb okok miatt rendszeresen van alkalmad beszélgetni. Például.: munkahelyen, valamilyen egyesületben, gyülekezetben, stb...


A depresszióból pedig Isten segítségével mászhatsz ki.

Egy jó (normális Egyházhoz, nem szektához tartozó) Gyülekezetben barátokra is lelhetsz.

2017. máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Egy nagyobb városban sokkal könnyebb. Iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, vagy másra. Keress egy sport klubbot. Pl. egy keleti harcművészeti klubbot. Ilyen helyeken nagyon barátságos, befogadó emberek vannak. Ha ez nem érdekel, akkor sportpályán a futás is jó, vagy kondi terem, vagy valami művészeti klubb. Lényeg, hogy valóban érdekelne, és ahova sokszor mész, ott majd megismernek, és kikerülhetetlen, hogy beszélgessetek. Innentől rajtad is múlik tudsz ki hozni belőle.
2017. máj. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én városomba esély nincs barátokat szerezni. Én is a problémával küszködök. Tanfolyam csak 50 év felettieknek indul, a klubbok nyugdíjkorhatár felett engedettek, a többi drogozik piál vagy mindkettő és a saját nemét szereti. Még azok akiket 15-éve ismerek még azok sem különbek. És amikor átáltam hogy ne lógjak ki a sorból, lesz.art ugyan úgy mindenki, amíg adtam a szemembe néztek utána bambultak máshova. De nem adtam fel megcáfolom azt az állítást hogy nincs egy normális ember a városban. 1-et akkor is találok magamon kívül. 40000-es város 35000-et már ismerek nem sok kell és megtalálom. Szerintem itt lehetett egykoron a Bibliai sodoma és gomora!

De barátokat tényleg szerezni kell. Feladsz hirdetést Jó keresési lehetőség üzlettársat keresek most induló BT-mhez: Baráti Társaság-ba. :D Én komolyan gondolkozom hogy megcsinálom.

2017. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!