Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Téged zavar, ha egy barátod/ba...

Téged zavar, ha egy barátod/barátnőd nem lájkol be a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal már jópár éve jóban vagyunk, de kb az eltelt évek alatt 1-2 képem lájkolta be. Az olyan emberek képeit, akiket meg pár hete/hónapja ismert meg belájkolja állandóan. Néha azt érzem, hogy be akar náluk nyalni, velem meg úgyis jóban van, aztán minek lájkoljon be.

Vagy mi lehet az oka?

Nekem ha valaki barátom, akkor egy gombot tudok neki nyomni, ha tetszik a képe, ha nem. Kíváncsi vagyok nálad ez hogy működik.


2017. máj. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mások csak akkor lájkolnak, ha tényleg tetszik nekik a feltett tartalom. Nem azért, mert ez a barátság fokmérője. Nehogy már azt mondd, hogy neked az a jó barát, aki lájkol. Ne ebben mérd a kapcsolatotok minőségét, ez szánalmas.
2017. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, de nem vagy százas, ha téged ilyesmi érdekel.
2017. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Én akkor szoktam lájkolni egy képet, ha tetszik. Teljesen függetlenül attól, hogy a tesóm teszi fel, vagy egy régi osztálytárs, akit 10+ éve nem láttam. Ugyanígy, nem zavar, ha egy barátom nem lájkolja a képemet... Te komolyan azért lájkolod valaki dolgaid, mert a barátod? Hány éves vagy, 12?
2017. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
A legfontosabb barátaimmal még ISMERŐSNEK sem jelöltük egymást a facebookon - mert az a felszínes ismeretségek fóruma, kvázi nem kell elkérni a másik elérhetőségét, ennyi. Egy jó baráttal személyesen vagy más csatornákon tartjuk a kapcsolatot!
2017. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!