Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mondhato meg baratnonek?

Ez mondhato meg baratnonek?

Figyelt kérdés

Elso osztytol ismerjuk egymast. Azota legjobb baratnok lettunk. De hatodik elejen jott egy uj osztalutars, aki mindent megvaltoztatott. Osszebaratkoztunk vele. A legjobb baratnom jart cserkeszetre, igy elhivta az uj lanyt is. 1 evig kb 3-an viltunk legjobb baratnok... de mostmar ugy erzem, h lecserelt az un ,,ujlanyra"... miert is erzem ezt? Nekik kozos titkaik vannak, engem sok mindenbol kihagynak... selfie-ket keszitenek es nem hivnak oda stb. Raadasul ha osszeveszunk, persze, h a kis r.i.b.a.n.c ujlany mindig ot partolgatja, meg habar semmi koze sincs a veszekedeshez. A legjobb baratnom ha veszekedunk kb mindennek elmond. Maskulomben nem allt mellettem amikor a legnagyobb szuksegem lett volna ra. Az az erdekes, h ha csak a legjobb baratnommel vagyok, vagy csak az ujlannyal, teljesen jol elvagyunk, semmi harag stb. Maskulomben hamarosan elkoltozunk kb 1 honap mulva, szoval mar nem fogom latni oket.

U.i: a legjobb baratnom allandoan blokkol le facebookon, ha en mondok neki vmit, baj, de ha a kis uj p.cs.a, az nem baj.


2017. máj. 27. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, és te is érzed. Velem is történt ilyen. A saját tapasztalatomból azt tudom mondani, hogy igazán szoros barátság két ember között van, ha 3 fős a banda, akkor ott valaki kicsit mindig harmadik kerék lesz. Majd lesznek új barátaid, ezt a mostanit ne sirasd nagyon.
2017. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre a szövegre rossz ránézni is, így nem olvasom el.

Tedd túl magad a dolgokon, ha felmerül ez a kérdés akkor nyilván nem tartod barátnak.

2017. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy felcserelt... ezt lehet nem erdemeltem😢😢
2017. máj. 27. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam így de mennyiszer

Hagyd őket, nyiss azokra akik eddig nem részesültek a kedvességedből

2017. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolati hálók gyakran átrendeződnek, és tudom, hogy milyen rossz érzés, hogy elsőtől a legjobb barátnőd volt, de ez így működik sajnos. Jön egy új lány és te leszel a gyertyatartó. A kérdésre válaszolva: ez nem barátnő, szerintem barátkozz másokkal, amíg el nem költöztök. Utána meg már mindegy lesz. Örülj a költözésnek, legalább máshol tiszta lappal indulsz.
2017. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom... sajnos szerintem ezt nem erdemeltem... most ellenem probal forditani mindenkit az un "legjobb baratnom"😵😵😨
2017. máj. 28. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak hidegvérrel!

Röhögsz még a pofáraesésein..

2017. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!