Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság Magyarországon miért...

Manapság Magyarországon miért nem barátkozhat, töltheti együtt az idejét két felnőtt férfi anélkül, hogy homoszexuálisok lennének, vagy rájuk sütnék, hogy azok?

Figyelt kérdés

Miért ilyen korlátolt a társadalom?

Ez csak engem zavar, vagy másokat is?


Külföldi filmekben lehet látni néha, hogy ha két barát nem csak sörözni jár össze, hanem kirándulni, vagy akár moziba, az is totálisan természetes, és senkinek nem jutna ettől még eszébe, hogy melegek...


2017. máj. 28. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudtam, hogy nem barátkozhat 2 férfi. Ez nekem új.
2017. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Bem tudom milyen körökben mozogsz, de nekem mèg soha senki nem mondott ilyet. Nem is èrtem honnan a kerdès? Valami elmaradott falusi gondolkodàs lehet maximum.
2017. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi?

:O

Hát ilyennel nem találkoztam még. Ha meg valaki poénkodik neked ezzel, az irigy, hogy van ilyen jó barátod.

2017. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

akkor biztos azzal a közeggel van a baj, amiben én éltem eddig, de ott nem nagyon lehetett barátkozni senkivel emiatt...

azt hittem, ez általános dolog

2017. máj. 28. 13:55
 5/16 A kérdező kommentje:

én úgy vettem észre magam körül, hogy nő és férfi között, de férfi és férfi között is mindig a szexuális motivációt keresik az emberek, mintha csak úgy, a személyiségük, közös gondolkodás, érdeklődés miatt nem érezhetné jól magát együtt két ember


pedig számomra létezik másfajta "vonzalom" is, nem csak nemi és szexuális...

2017. máj. 28. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

"én úgy vettem észre magam körül, hogy nő és férfi között, de férfi és férfi között is mindig a szexuális motivációt keresik " Ebben lehet valami.

Mondjuk barátomnak is van egy olyan barátja, aki mindig kiemeli, hogy nem homoszexuálisok (csak más szóval), és ezzel viccelődik, ha sörözni vagy vagy csak úgy találkozni mennek.

2017. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Heteroszexuális férfi vagyok, pár baráttal, sok jó ismerőssel, akikkel eltöltjük a szabadidőnket.

Mondjuk moziba nem járunk, mert az nem érdekel egyikünket sem, de voltunk már koncerten, strandon, biciklitúrán, közösen nyaralni, ahol ezerrel csajoztunk és hasonlók.

Volt, hogy a barátomnál laktam, míg két lakás között voltam és volt, hogy egy másik barátom lakott nálam, míg felújították a lakását.

Mindezt Magyarországon!

Ezt amit te felvetsz, még az életben nem hallottam, de biztos más körökben mozgunk!

2017. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megleptél Kérdező! :D

Hol élsz?

2017. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem akkor néznek homokosnak, ha olyan a megjelenésed és a gesztusaid (festett haj, nőies mozgás és kéztartások, vékony kényeskedő hang stb.) Ha ez nem így van, akkor ha legközelebb valaki ilyet kérdez, simán kérdezz vissza: mivan, te meleg vagy, hogy egyből ilyesmik jutnak az eszedbe?
2017. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy egy melegnek jut eszébe, vagy olyannak, aki irigy rád, hogy vannak barátaid.
2017. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!