Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsen egy barátom sem, hol...

Nincsen egy barátom sem, hol ismerkedhetnék? 21/L

Figyelt kérdés
Nem pasizni szeretnék, hanem barátokat. Sajnos jelenleg nem járok egyetemre, munkahelyen idősebbekkel dolgozom, elcsevegek velük, de csak munkakapcsokat van velük. Szeretnék barátkozni, de nem tudom, hogy, hol kéne, nem nagyon szoktam kimozdulni, mert nincs kivel, nagyon magányosnak érzem magam. :/ Budapesten élek egyébként. Esetleg valamilyen tabfolyamra iratkozzak be?
2017. máj. 29. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Tanfolyam? :) Mármint ahol barátkozni tanítanak? :D Vagy olyasmire gondolsz, ahol lehet ismerkedni... szerintem ezt klubnak vagy egyesületnek hívják. És ez lenne egyben a válaszom, a hobbidnak megfelelően járj el ilyen helyekre, ott hasonló érdeklődésű emberek közt lehetsz, nagy eséllyel találsz barátokat. Persze itt is lesz majd olyan, aki csevegésre invitál, de így látatlanban nyilván sokkal kisebb az esélye, hogy közös az érdeklődési körötök. Most ha pl. mi elkezdenénk beszélgetni, lehet kiderülne, hogy én rózsaszín plüss elefántokat gyűjtök, a te hobbid meg a népi cserépedények fényképezése természetes megvilágítás mellett... ez meg így nem nagyon passzol. :D
2017. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, ha akarsz.

25F, Bp

2017. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanfolyam nem rossz ötlet. Én nyelvtanfolyamra jártam azért, hogy értelmes emberekkel is beszélgethessek és amúgy sem ártott fejleszteni az angolom.

Illetve vannak egész normális fórumok ahol lehet beszélgetni/barátkozni. Pl ha szeretsz olvasni akkor rákeresel egy kedvel könyveddel vagy íróddal kapcsolatban egy kérdésre és ott lehet vitákat folytatni. (Nem erre az oldalra gondolok, hanem hoxa vagy hasonlók)

2017. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az idősebbeket kizárod akkor nem jelentkezem :-)

39F

2017. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!