Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy haver vagy barát...

Ha egy haver vagy barát ilyeneket ír attól még kedvelhet, vagy valószínűleg megbánta hogy megismert?

Figyelt kérdés

Hogy jó találkozni de nem kell túl sokat se azért, neki elég az ha így ritkábban találkozunk. Kb. 2 hetente szoktunk.

Aki kedveli a másikat annál nem úgy van hogy akármikor szívesen látja és tölti vele az idejét?


2017. máj. 29. 08:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ígérget dolgokat amiket nem nagyon tart be, vagy csak nagyon soká teljesül amit ígért
2017. máj. 29. 08:19
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Az is lehet hogy introvált. Legalább is én ilyen vagyok és sokszor nehezemre esik naponta eljárogatni valakivel. Azonban ha másokkal napi szinten vagy hetente lóg akkor lehet hogy nem kedvel annyira mint ahogy te szeretnédm. Bár egy sima haveri kapcsolat nálam nem barátságot jelent tehát nem is várnám el hogy minden héten találkozzunk.
2017. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen csak őszinte volt, megelőzve a félreértéseket. Én a legjobb barátnőmmel legjobb esetben is egy héten egyszer találkozok, bőven elég neki is és nekem is, mert van más dolgunk is, de olyankor mindent kiadunk egymásnak. Kb. egy éve megismerkedtem egy csajjal, aki nagyon unatkozott, és nagyon ragadós lett. Neki nem volt elég, hogy hétvégén itt volt, sőt volt ,hogy itt is aludt, még el sem ment már arról nyaggatott, hogy mikor megyek hozzá el, és még az időpontot is megjelölte. Tehát kb. 2 nap múlva. Nekem ez így sok lett, és úgy járt szegény, hogy szépen lekoptattam. Nem vagyunk egyformák, és van aki úgy van vele, hogy nem akar sülve főve együtt lenni a másikkal. Nem ez a lényege a barátságnak szerintem.
2017. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Vagy csak van más dolga is, mint haverkodni.
2017. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van haverom akit kedvelek de tudod van a mondás:"jóból is megárt a sok" Én pl magánykedvelő vagyok ezért nincs szükségem sűrűn találkozókra sőt néha inkább nyűg mintsem kellemes elfoglaltság a haverokkal lógás.

Lehet a te barátod is ilyen kedvel de azért szeret egyedül vagy másokkal is lenni.

2017. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!