Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm haragszik...

Legjobb barátnőm haragszik rám, én írjak rá vagy várjam meg h elmondja?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja nem beszéltünk , én próbáltam kérdezni Tőle hogy minden rendben van e , azt mondta igen -majd szól ha meg kell beszélnünk akármit is .De visszahallom h milyen kitalált problémák is lennének ( velem / rólam ) .

Amióta huzamosabb ideig voltam külföldön azóta nem olyan a "kapcsolatunk" mint azelőtt.



2017. máj. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor most a semmiert haragszik rad??? hagyd a fenebe sztem baratkozz masokal.
2017. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet, hogy valaki próbálja ellened fordítani. Vagy valamit félreértett veled kapcsolatban. 2 legjobb barátommal is ez van, hogy félreértették a masik szavait, pedig az nem is bántó szándékkal mondta, amit mondott es a barátom beragott a másikra. Bekithetetlenek, es a barátaim közül, akire haragszik a masik barátom, mar teljesen kész van, mert a masik meg sem hallgatja őt. Szóval ez van, lehet, hogy nálatok is ez lesz a gond.


Amúgy nincs egy közös baratotok? Tőle meg tudnád kérdezni, hogy mi baja, es akkor ennyi.


Remelem segítettem

2017. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy olyan dolog miatt haragszik amiről abszolút nem tehetek .(Ez az egyik ami miatt )

A barátja (egy suliba járok mind2jükkel ) megnézett a folyosón és barátnőm eszméletlen módon leszúrta ezért.

2017. jún. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!