Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feldolgozható ez?

Feldolgozható ez?

Figyelt kérdés

Egy barátom gyerekkora óta iszik, depresszióval küzd, néha gyógyszerre iszik. Nem tudtam hogy ilyen nem ismerem gyerekkorunk óta, de eddig sülve-főve együtt voltunk nem tudtam ezekről a dolgokról bár azt láttam hogy iszik. És egyre többet már elvonási tünetek is megjelentek azonkívül egyéb, mozgáskoordinációs panaszok. Évek óta próbálkoztam orvost szerezni, elvonót de NEM megy. Lusta, nem hiszi el hogy az.., a kezelést elutasítja mert ha megtudnák a munkahelyén, kirúgnák, sanszos is-speciális munkakör ez tényleg nem fér bele..de 15 éve dolgozik, elég idegőrlő az a munkakör is. Mindenesetre már eljutott odáig hogy mindenkit -szó szerint- kizár az életéből, nem engedi be a lakásba az öccsét- ellentétben a nála rendszeresen vedelő haverokkal- engem sem, telefont nem veszi fel stb.-- azt mondja hagyjuk békén és a temetésére fekete rózsát kér..:(

Totál memóriazavarai vannak, folyamatosan öngyilkos akar lenni stb.:(........én sajnos már nem tudok mit tenni de én kezdek ebbe tönkremenni hiszen csak nézem hogy valaki a biztos halálba rohan.


Mit tegyek?

Segítsem tovább? Értelme zéró..gyerekei vannak mondjuk bár nem élnek már rég vele..

Arra gondoltam beszélek a családdal de ők is tehetetlenek.


Mi segít itt? Mondjuk rajtam is.... ?


Összetett kérdés de ha valakinek volt hasonló problémája, mondja el, akár privátban is. Mi lett a végkifejlet? Érdemes még küzdeni egy középsúlyos fázisban lévő alkoholistával egyáltalán lehet még teljes ember?


:(


2017. máj. 30. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt az egészet. Nincs rád szüksége, nem tehetsz semmit, csak rosszul jöhetsz ki belőle. Van, hogy egy barátságot le kell zárni.
2017. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondod Te is??

Én is erre jutottam.:(

de fáj látni hogy rohan a végzetébe én meg még itt maradok x időn át /valószínűleg/ ez olyan mintha löknék én is rajta egyet eddig én hatottam rá valahogy /pár voltunk, nem melegek vagyunk én nő vagyok../, én értem hogy evolúció stb.., de csak van megoldás?? Vagy nincs tényleg..?:(

2017. máj. 30. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki nem hagyja azon nem lehet segiteni sajnos
2017. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ha azért nem hagyja mert nem tudja/össze van zavarodva, stb.. ?? :(

...... félek, ez van..

2017. máj. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!