Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A páromnak lesz szülinapja,...

A páromnak lesz szülinapja, ajándék terén ( családtag, barát, vagy a párom) mindig tanácstalan vagyok. Az időből kifutottam, van 3 napom. A barátnőmről: Rocker, szereti a sportot, kutya imádó, szereti az édességet, nem romantikus. Ötlet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
11%
Nem romantikus? Én dobnám...
2017. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami élmény, esetleg koncertjegy, ha lesz hamarosan olyan zenekar, amit szeret?

Nem romantikus nőként én például utálok tárgyi ajándékokat kapni, de kaptam már koncertjegyet, fesztiváljegyet, utazást (én is ilyesmit szoktam ajándékozni a szintén nem romantikus férjemnek, az utazást mondjuk úgy szoktuk, hogy én az ő szülinapjára szervezek le egy közös utazást kettőnknek repülőjegyekkel, szállással, ő pedig az enyémre ugyanezt), vagy valamilyen programot, sokkal jobban örültem mindig egy közös élménynek, mint bármi másnak.

2017. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!