Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van velem? Meg a környezete...

Mi van velem? Meg a környezetemmel?

Figyelt kérdés

17/F ~Jó ideje úgy érzem, mintha mindig tartalék lennék bizonyos embereknek. Tudjátok, az érzés mikor elméletileg jóban vagy mindenkivel, de nélküled is teljes a kép. Mindenkinek meg vannak a kapcsolatai, barátságok, stb. Náluk minden zajlik ahogy kell! Nálam viszont más a helyzet. Úgy érzem, mintha kevés lennék a szemükbe, sőt ahogy már írtam úgy kimondottan nem is játszok fontos szerepet senki köreiben. Néha itt-ott vagyok, ahol éppen van hely. Mostanság szoktam magamban lenni. Olvasni, stb... Nem játszom a fejem, hogy "jajj nekem milyen rossz, mert blablabla.." szimplán nem beszélek senkivel sem. És ami a poén, hogy akikkel eddig beszéltem, viccelődtem néhány jó pillanatomban, azok nem is keresnek egyáltalàn. Egy ideje már kisérletezek azzal, hogy vajon hányan jutnak el odáig, hogy kivételesen ők köszönjenek elsőnek elvàrások nélkül. A szám döbbenetesen alacsony lett! Aztán ott vannak a "barátaim" akiket nem tudok hova sorolni már. Amióta külső szemlélő vagyok a társaságukban alkalmanként,mikor ott vagyok (ez iskola egyébkênt) akkor úgy veszem észre, mintha csak a port fognám. De aztán egyszer csak elmenni onnan egy átlag ember szemével is nézett dolog miatt kínos. Szerintem fogalmuk sincs mi a szitu. Pedig voltak már ilyen gondjaink ezelőtt is. De ennyire nem tűnik fel nekik, vagy szimplán leszarják?! Tehát egy plussz ember vsgyok, aki akkor jó parti, ha a fő brigád nincs jelen. Így van ez a lány és fiú ismerőseimmel is egyaránt.


Van egy lány, aki ugyan ezt csinálja amit írtam. Tehát másod ember vagyok. Furcsa, mert nemileg kívánom, de soha nem kaptam esélyt nàla. Pedig próbálkoztam. Minden módon. De mindig csak felzaklatott, és elcseszte a kedvem a kudarc. Mellette tudom hogy miket tesz, és ez borzasztóan flusztrál..


Haragot, és nyugtalanságot érzek úgy teljes egészében. Egyedül is jól el vagyok, csak irritál hogy így elbántak velem lelkileg. Annyira vágyom arra hogy elérjek valami komoly dolgot, amitől kiváltságot élvezhetek bizonyos rétegekben, és én legyek az, akit bálványoznak, hogy megmutassam ki lettem mindezek után. Talan bosszúnak nevezzem ezt?


A "Próbálj meg beszélni velük" válaszokat kérlek titeket, ne.. Ahányszor ide jutottunk, mindig mindrn visszaesett.


Ti mit gondoltok? Köszönöm aki elolvasta. A válaszokat meg előre is köszi!



2017. jún. 1. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező


Ezt a harcot , amit most vìvsz , nem a baràtaiddal , nem az osztàlytàrsaiddal vìvod , hanem önmagaddal :)


A többi emberen nem tudsz vàltoztatni , annak èrdekèben hogy jobban kedveljenek ,el kell fogadnod magad , meg kell szeretned magad , tègy ennek èrdekèben hogy ez könnyen menjen , ès ha màr elèg önbizalmad lesz , nem fogsz ilyen butasàgokon gondolkodni.

2017. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2017. jún. 1. 08:37
 3/4 anonim válasza:

Szia! :)


Nos, én egy plusz ember vagyok. 3 éve semmi gond nem volt, ma már csak akkor beszélek ha kezdeményezek. Ott vagyok csak minek.


Ha mondjuk bizalmat adok, még aznap elkotyogják hogy tetszik nekem x meg y, aztán eljut az illetőhöz is.


Bár a legjobb megoldást nem tudom, de neked lenne egy ötletem. Hamarosan befejezed az iskolát, 1 év (mint nekem az általános :p). Te már kereshetsz diákmelót, nem csak hogy új embereket ismersz meg, hanem keresel is valamennyit.


Egyébként érdemes a régi jó barátságokat visszahozni, felkeresni az illetőt, mert hidd el ez sokat segít! :)

2017. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen volt velem is régen. Keresd meg, hogy ki lehet igazi barátod, ne akarj mindenkinek a barátja lenni, mert az nem kivitelezhető és gyanús is.

[link]

2017. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!