Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a francot kezdjek haverommal?

Mi a francot kezdjek haverommal?

Figyelt kérdés

Az egy dolog ha valaki félénkebb, és nemm mer leszolitani egy lányt. Legyen. Ezért javasoltam neki hogy akkor probálkozzon tinderen. De bakker, a tag annyira rá van parázva, hogy konkrétan minden apro hülyeséget tölem kérdez meg ( mit irjon elöször, mennyi idö után kérje el a csaj fbjét , mennyi idö után hivja el élöbe ) mintha erre egy kidolgozott szabályrendszer lenne. ( az appot pedog nem tölti le hiába mondja , hogy most csak azért is )

Mit csináljak egy olyan sráccal , aki annyira fél a csajoktol , hogy még beszélgetni se tud velük, mert annyira leblokkol? (Persze az önmarcangolás nem marad el nála) hiába mondok bármit, mintha meg se hallaná

Pszihologus segithet ?


2017. jún. 1. 08:51
 1/4 anonim válasza:
Hat sztem ő nagyon számít rád , bár egy eletkort jo lett volna mondani .sztem az segitene ha mondjuk utcan odamesz egy lanyhoz elkered telo szamat es akk utanna ő jön , hogy iģy tanuljon toled
2017. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt a leszólítós hülyeséget? :D Eleve nem is így kell ismerkedni... Ha hozzám oda jönne így valaki, tuti lerúgnám a fejét.
2017. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 a srác
2017. jún. 1. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
"Haverom" :')
2017. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!