Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érdemes csinálnom ilyen...

Mit érdemes csinálnom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, osztály társam. Régen jóban voltunk (februárig) aztán megszűnt. Tehát vége lett a barátságunknak azért mert szerelmes voltam belé. Ő nem hallgatott meg, azóta nem beszéltünk. Most már nem tetszik, de hiányzik mint barát. Szerintetek hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot? És mit mondjak? Illetve nem vagyok Facebook párti ilyenben, de lehet azon kéne? Illetve beszéljek neki arról hogy már nem tetszik?

Köszi előre is!

Ha valami nem érthető elmagyarázom



2017. jún. 1. 18:11
 1/2 SZOTYEE8 ***** válasza:
Hát szerintem nem sokat tehetsz ha akkor nem hallgatott meg szerintem most sem fog. Ha megpróbálod és esetleg közeledne hozzád mint barát lehet, hogy újra beleszeretnél. Ez sajnos ilyen dolog van olyan lány aki zokon veszi ha elmondod neki mit érzel iránta. Én is fülig szerelmes vagyok egy lányba de ha elmondom neki azzal csak rontok a helyzeten ő annyit tud, hogy tetszik nekem. Nekem pedig megszakad a szívem érte. Ez sajnos ilyen de próba szerencse a döntés a tied.
2017. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SZOTYEE8 ***** válasza:
Bocsánat a hosszú válaszért csak arra akartam rávilágítani neked, hogy egy eltemetett érzés hamar újra előtörhet belőled. Azért próbáld meg megkeresni egy próbát megér! Sok sikert!
2017. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!