Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez természetes dolog?

Ez természetes dolog?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy egy gyerekkori legjobb baràtnőmmel eltàvolodtunk egymàstol ő is màshova ment tovàbb tanulni és nem sokà lessz az esküvője és nem hivott meg !

2017. jún. 2. 07:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy egy darabig jàrtam hozzà mégha külön suliba is jàrtunk aztàn nem mentem mert mindíg én kerestem !
2017. jún. 2. 07:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos,ez előfordul,hogy a legjobbnak vélt baráti kapcsolatok is kihűlnek.Valószinűleg más lett az érdeklődési körötök,más életritmust folytattok és ez az oka az eltávolodásnak.Megértem a csalódottságodat,hogy természetes-e a dolog erre nehéz választ adni,mert lehet az egyik félnek igen, a másik félnek nem az.Valószinü másként látjátok ezt a kapcsolatot.Annak a félnek mindig nehezebb aki jobban beleadja magát a kapcsolatba.Esetetekben is úgy érzem te voltá az aki jobban kerested őt.
2017. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!