Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogom veszíteni a legjobb...

Elfogom veszíteni a legjobb barátomat? :/

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, egy lány. 10 nap múlva kimegy külföldre, elvileg 3 hónapra. A párjához megy ès legalább 1 hètig nem lesz nete sem.


Jól èrzem, hogy elfogom Őt veszíteni? :(



2017. jún. 3. 08:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Èn 22/F
2017. jún. 3. 08:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igazi barátok vagytok, akkor 5-10 év kihagyás után is barátok tudtok maradná
2017. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gyenge barátság az, ami 1 hét miatt meghal....
2017. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt elhalna, akkor az nem is volt barátság. Lány vagyok, van egy legjobb fiú barátom. Összeköltöztem külföldön a párommal 3 éve. A barátom másik országban él, de még 3 év után is a legjobb barátom.
2017. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Kb. 1 hét után, majd minden nap írj rá, hogy hogy van, mit csinált ma, stb. És ha nagyon jó barátok vagytok, akkor néha belefér egy telefon is, akármilyen drága mulatság. Sok szerencsét!

L

2017. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha csak erről a nyárról van szó, akkor igaz amit írtok, de ha ősszel nem jön vissza és èvekig távol lesz akkor felejtős. Olyan barátságról van szó, ahol a 2 fèl szinte napi szinten együtt volt, együtt intèztük az ügyeinket, stb, stb. Nem szimpla beszèlgetèsek vtak. Ezt nem tudja helyettesíteni a Facebookos chatelès :(
2017. jún. 3. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudasd vele, h. nem szeretnéd elveszíteni mint barátot, és hazavárod. Esetleg vehetsz neki vmi. (hasznos) búcsúajándékot, v. készíthetsz saját kezűleg is valamit (pl. egy kisebb album közös képekkel, emlékekkel (mozi-/színház-/múzeum-/koncertjegy), kedvenc hely szalvétája (kávéház, pizzázó, étterem), stb.


Biztos, h. nincs több a részedről, és nem vagy beesve?

Én egyszer kaptam ilyet - olvadtam.

2017. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

DE igen!


Nézd, volt olyan barát az életembe, akit nagyon megszeretettem és állandóan együtt mentünk, intéztünk dolgokat ( suli, koli, még diákmunka is).


Elköltöztem egy másik városba tanulni, aztán már 1 éven belül halott volt a dolog. - Úgy, hogy 2 évre rá visszaköltöztem, 1-2 x kerestem őt, hogy talizzunk meg költözök vissza, de egyoldalú volt. Nem gondoltam volna, hiszen ő is nagyon szeretett anno, egy hullámhosszon voltunk, de ez van.-


ÉS van egy másik barátnőm: egyetem után Angliába költözött, -már 5 ÉV(!!), és ha hiszed, ha nem, a mai napig tartjuk a kapcsolatot és barátok vagyunk.

Még úgy is, hogy 1 évben 1-vagy 2x tudunk amx találkozni, de facebookon szinte napi szinten kapcsolatban vagyunk már évek óta..


ÉS bizony minden ugyanolyan vele, mint 5 évvel ezelőtt.:)


Barátomnak is van egy ilyen haverja, igaz, ő az egyetlen ilyen neki is.


Szóval minden 2 emberen múlik, és sajnos a legtöbb barátság az évek alatt könnyen kikopik, de ha talál egyet, aki nem, az mindig értékes.

2017. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!