Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát elvesztése szerinted is...

Barát elvesztése szerinted is felér egy szakítással? Szerintem sokkal fájdalmasabb. Ha volt ilyen élményed, hogyan heverted ki?

Figyelt kérdés

A mattra lerészegedés meg hasonlók nálam nem opció.


Minden más könnyítő praktikát szívesen olvasok :/


2017. jún. 5. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem ér fel egy szakítással. De ha te ezen akarsz depizni, akkor tedd!
2017. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csucsu007 ***** válasza:
85%
Igen, simán van olyan nehéz. Nekem a barátaim segítettek, bár még mindig eléggé labilis vagyok, de úgyérzem kezdek kilábalni a gödörből
2017. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Pedig felérhet. Én még egy év után se hevertem ki.
2017. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

1. A barátot nem veszíti el az ember, csak ha meghal. A barátság egy életre szóló kötelék. Ha vége lesz egy "baráti" kapcsolatnak, akkor az azért van, mert nem alakult ki olyan erős kötelék, amit már joggal nevezhetünk barátságnak.


2. Akit ti elveszítetek, az nem a barátotok, hanem függtök tőle. Ragaszkodtok ahhoz az egy emberhez, aki szóba áll veletek. Ha lenne életetek, akkor nem egy emberen múlna a boldogságotok.


3. Nektek soha nem lesz igazi barátotok, és soha nem tudjátok meg, hogy milyen is egy igazi barátság, mert senkivel nem vagytok együtt annyit, hogy az kialakuljon. Az nem barátság, hogy fészbukon mindennap írtok egymásnak és lájkoljátok egymás képeit, és csak a szobátok magányában tapizzátok a telefonjaitokat. Sajnos ez nem így működik!

2017. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 éve hogy elvesztettem a legjobb barátom és még mindig nem hevertem ki...
2017. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csucsu007 ***** válasza:
9%
Ki a tököm pontozta le a négyest? Igaza van.
2017. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja vesztettem el az egyik legjobb barátom akiben bíztam hogy mellettem lesz hiszen akkoriban ezt említette is nekem. Sajnos ez nem így lett.. Én azt gondolom hogy az emlékek idővel halványulnak de a személyt sosem lehet elfeledni.
2021. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 4-es baromságokat beszél, azért lett lepontozva.

Én anno olyat vesztettem el, akivel gimitől egyetem utánig barátok voltunk, (általánosban is ismertem, de csak annnyira, hogy tudtam, hogy ki, aztán egy gimibe kerültünk).

És ez a 90es évek végén volt, hol volt akkor internet, Facebook...egyszerűen, mindenki más fontosabb lett neki, mint én.

2021. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a barátság amely véget ért sosem volt igazi. Annak a barátságnak ami véget ért sohasem kezdődött el igazán.
2021. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!