Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem akar leakadn...

Mit tegyek ha nem akar leakadni rólam?

Figyelt kérdés

En 15eves lany vagyok es van egy kis problemam az egyik volt baratnommel...

Kb egy evvel ezelott legjobb baratnok lettunk. En voltam az orultebb,szokimondobb fajta o pedig alapbol visszafogottab volt de o is volt hogy kilepett a konfortzonajabol. Ugye en most 8.os vagyok es 7.-es evem nyaran alig talalkoztunk mivel kinnt volt Skóciában,viszont amikor 8.ev elejen evnyiton meglattam konkretan nem ismertem fel...mukorom, festett szemoldok,es magassarku meg ugy elk**vasodott egesz evben nyavogott, es tette az agyat egy bolond libanak. Es hat kevesebbet logtam mar vele mivel valamit meseltem neki es nemfigyeltram es ha megkerdeztem hogy miert nem figyel ram akkor meg csak annyit mondott hogy "nem figyelek es akkor meg mi van haa?!" Aztan en nem vitaztam vele ott hagytam nem logtam vele csakhogy mivel mindenkivel ilyen volt ezert mindenki kiutalta es egyedul volt de meg akkor sem vett vissza az arcabol. Aztan mivel nagyon kotnyeles az anyja ezert konkretan felhivogatott hogy miert nem baratkozok vele es hogy miert kozositem ki de en semmi ilyesmit nem csinaltam en nem kozositettem ki en sokszor egyedul voltam mert nemakartam vele logni de nem momdtam senkinek sem hogy nekem bajom van vele,viszont ezek mar annyira eldurvultak hogy mostmar konkretan csinal olyat az anyja hogy mikor megyek haza akkor megvarja kocsival ameddigkinem lepek a sulibol es elkezd fenyegetozni hogyha nem logok a lanyaval (akit egy angyalnak allit be) akkor bekop az osztfonek hogy en miket csinalok meg mar anyukamat is felhivta hogy rakjon rendbe. Viszont multkor amikor mentem haza szinten kiszallt a kocsibol es elkezdett nekem fenyegetozni de anya pont arra jott kocsival (mert a kornyeken dolgozik) esmegmondta neki hogyha ezeket a fenyegetozeseket nem fejezi be akkor ra hivja a rendorseget. Ezek utan elkezdtem logni a lanyaval mivel kicsit rossz is volt nezni hogy egyedul van meg feltem az anyjatol is, es ahogy mar egy ket napot logtam vele azonnal a fejebe szallt az onbizalma es megint egy nagykepu p*cs* lett. Es most irt ram a baratom, hogy rairt es hogy mar zaklatja hogy jarjon vele meg ilyenek. Na akkor lett nagyon elegem amikor ezt megtudtam. Es most engem nemerdekelt hogy jon e az anyja akkor sem fogok vele baratkozni de tovabbra sem mondtam senkinek sem hogy kozositsek ki csak en nem logtam vele es most megint ramirt hogy mar megint mi bajom van vele meg hogy miert nem beszelek vele... ezek utan meg megint jon az anyja. Nem irtam neki vissza mert utana azt meg felhasznalhatja ellenem viszon szeretnek valami olyat tenni ami utan vegre bekenhagy es leszall rolam mert ha nem baratkozok vele akkor bevagja a hisztit es kulon vonul mindenkitol es nem szol semmit sem (nagyon ketszinu lett) es mivel a tobbiek mar nem biznak benne ok sem fognak vele logni, de azt nemakarom hogy egyedul legyen csak azt hogy rolam akadjon le. Valami olyat kene csinalnom amitol megutal es nem kuktorog utanam utana meg lealaz. Segitenetek valami olyat kitalalni ami soran megutalhat. Nemszeretiha a kulsejet fikazzak vagy ha torteneteket talalnak ki rola de en nemakarok ebbe masokat belekeverni azzal hogy elterjesztek ezt vagy azt. Szoval segitetek valamit kitalalni vagy ha veletek is volt hasonlo akkor ti mit csinaltatok?



#zaklatás #utálat #kiközösítés #Regibaratno #akadjonlerolam
2017. jún. 5. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Mond meg neki őszintén, hogy mitt gondolsz róla! És ne köntörfalaz!

Mond meg neki, hogy egy beképzelt hisztis pi**a lett, és hogy az anyja is egy őrült k**va. De ha csak azt elmondod mitt gondolsz róla akkor szerintem, már utána nem fog veled beszélgetni, de ha igen akkor meg mond meg neki, hogy nem vagy ra kíváncsi. Vagy még az is lehet, hogy olyan leszel vele mint o veled és akkor lehet rajon, hogy ez igy nem jó. És az anyját meg tiltsd le mindenhol, telefonszámot is es ha felhív akármilyen telefonszámmrol akkor azt is tiltsd vagy ne es csak vedd fel a telefon hívást és utána jelentsétek fel!!

2017. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!