Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jogos hogy ez rosszul...

Nem jogos hogy ez rosszul esik az egyetlen létező haveromtól, aki elméletileg egy jó haverom? (azt mondja jó havernak tart)

Figyelt kérdés
Neki azért van szociális élete, vannak haverjai, velük volt most szombaton meg vasárnap is, én meg totál magányos vagyok, rajta kívül nincs senki akire számíthatnék. És pontosan tudja hogy milyen magányos vagyok, magányban telt nekem ez a hosszú hétvége is, ezt is tudja. És szerintem simán meghívhatott volna magához meg a haverjaihoz szombaton vagy vasárnap, vagy akár csak ma, hétfőn valamit csinálni. Hamár hosszú hétvége volt, jó idő volt, én meg magányos voltam teljesen. De nem hívott meg, magasról lesz*rt engem igazából. És kicsit ez nekem rosszul esik, és az az érzésem hogy csak megtűr, ritkán jó vagyok neki, de nem valami laza ez a kapcsolat.
2017. jún. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit eltúlzod. Ne akaszkodj senkire ennyire rá. Mindenkinek van saját élete nem csak veled kötelező lenni egész nap. Nagyon önző gondolkodás ez a részedről. Tessék lefogani magadat ahelyett hogy 3 napig otthon sajnálod magadat. Menj el sportolni vagy sétálj, bámészkodj a városba vagy bármi,de ez a gondkodásmód nem vezet sehova.
2017. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lefoglaltam magam így is, csak jó lett volna velük lenni
2017. jún. 5. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lefoglalod magad nem vagy magányos hanem jól érzed magadat. Olcasd csak el ismét minden mondatodban ott van hogy vagyok,én,nekem. Sugárzik a szavaidból az önsajnálat. Nem bántani szeretnélek,de ha a barátod akkor te is keresheted egyrészt másrészt ha az én barátaim mennek el mással valahova örülök hogy jól érzi magát de te rendesen féltékeny vagy. Ezzel csak azt éred el hogy elüldözöd magad mellől.
2017. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
ja hogy szerelmes is vagy bele? az más ... hát nehéz ügy akkor, de sztem előbb-utóbb mondd el neki.
2017. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!