Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak neki?

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Most fogok ballagni általánosból, és van egy ötödikes lány, aki megtetszett nekem. Mivel ekkora a különbség köztünk, ezért inkább nem tettem nagyon érte, de olyan mintha én is megtetszettem volna neki. Nem akarok pedofil lenni, viszont valami ajándékot akarok adni neki, ami ha lehet házi készítésű, egyszerű, és NEM olyan, amit a szerelmesek szoktak adni, csak egy kis maradandót.

2017. jún. 7. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami aranyos kulcstartó? Az egyszerű, kicsi és egy maradandó emlék.


(Egyébként ez nem pedofília, mert az 18 év fölött és 12 év alatt kezdődik.)

2017. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jún. 8. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Kulcstarto, bogre amire irhatsz, festhetsz vagy sutheto gyurmabol figurat ratapasztani. A kulcstartot is csinalhatod sutheto gyurmabol. Ha van kozos emleketek akkor valami hozza kapcsolodo. Vagy vicces jelenet/mondat es valahogy emlekeztetni ra. Pl egy boros polora rairni. Ezek jutottak eszembe hirtelen.
2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gargamella válasza:
kavicsot,pl,valami erdekes formajut szinut
2017. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!