Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barát összejönne az...

Ha egy barát összejönne az exeddel mit tennél?

Figyelt kérdés
Az még fontos, hogy a baráti társaságban eléggé központi ember

2017. jún. 7. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
A kerdezo biztos csaj.
2017. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ha már az én hibámból nem tanult, talán a sajátjából fog :D
2017. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Tuti csaj vagy -.-
2017. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. erre most mit? Terpeszbe állnék, csípőre tenném a kezem, összevonnám a szemöldököm, és azt mondanám: hinnye, az áldóját!
2017. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok, azert nem baratnot irtam
2017. jún. 7. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen volt a kapcsolat az volt párral. Ha ő volt életem szerelme és még mindig hatással van rám, akkor furának találnám, hogy pont vele akar kezdeni a barátom/barátnőm. Nem esne jól. Vagy ha pl. nagyon csúnyán elbánt volna velem, nagyon megbántott, átvert volna, akkor sem esne jól.

Ha csak egy ex, akihez semmi sem köt, akivel normális viszonyban maradtunk, akivel nincsenek konfliktusaink, akkor nem zavarna.

2017. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Eleinte biztos fura lenne őket látni, főleg ha nem rég ért véget a kapcsolatunk, de eltudnm fogadni. Ha meg egy régi ex akkor egyáltalán nem zavarna.
2017. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem vagyok túl a szakításon, biztos kicsit rosszul esne. Bár erre azért a barátok szoktak figyelni szerintem.

Ha már túlvagyok rajta, akkor minden jót nekik. Nem igazán izgatna. De ha haraggal váltunk el, mégiscsak rossz lenne folyton a képét bámulni, ha összejön a társaság. Á, erre a kérdésre nem lehet egyszerűen válaszolni, ez nagyon szituációfüggő.

2017. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmit hisz már az exem... Most komolyan, ha egyszer nincs köztetek semmi akkor nem mindegy mit csinál?
2017. jún. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Élném tovább az életemet. :)

Ha jó arc az ex, akkor még örülnék is neki, hogy egy barátom jött össze vele, és nem egy vadidegen léhűtő. Ha egy balfék az ex, akkor azért csöppet félteném a barátot.

2017. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!