Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam helyre?

Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 7.es vagyok és van valaki aki nagyon fontos nekem...szóval év elején rengeteget beszélgettünk amikor romokban hevert lelkileg én nyújtottam neki a támaszt..aztán amikor már nem volt olyan rosszul lelkileg már nem beszélgettünk. Kihasznált és nagyon rosszul esett. Még november végén nagyon durván megbántott aztán nagyon hosszan leírtam üzenetben mert élőben nem jött oda hozzám. Sosem. Szóval leírtam üzenetben hogy mennyire rosszul esik denagyon hosszan mindent. Nagyon fontos nekem. Szeretem. Azzal a szöveggel lehet megbántottam de nem ez volt a célom. Aztán csak annyit írt hogy nincs időm rád. Aztán letiltott. Mivel osztálytársam minden nap találkozunk úgy teltek az azutáni hetek hogy nem néztem rá, levegőnek néztem, nem beszéltem vele, ráadásul a tekintetét is kerültem..kicsit később észrevette hogy mennyire fáj és órákon nagyon sokáig csak nézett de én takartam az arcom a pulcsim ujjával és elfordultam. De tudtam és éreztem hogy néz..megbánta...tudom. Én is megbántam. Meg kellett volna beszélni. Nem mert lépni és én sem. Volt hogy kórházba került mert valami betegsége volt annyira aggódtam érte de nem tudja. Hónapokig depressziós voltam ezért. Lehet hogy baromság itt tanácsot kérni de nagyon nehéz erről beszélnem úgy hogy ne könnyeznék.. Valahol mindig fontos volt és valamikor én is neki. Hogyan lehetnék vele ugyanúgy jóba mint azelőtt? Hogyan ismerhetném újra meg? Hogyan hozzam helyre?

Hogyan lehetnénk újra barátok?


2017. jún. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Kihasznál,letilt,nincs ideje,aztán meg újra barátok?

Ez lenne ez az első "összeveszünk-kibékülünk"?

Lehet,hogy míg nem foglalkozott veled,volt más jobb ember,akivel ellehetett,de azzal meg rosszba lett ,így visszatértél a képbe... De ha sokadszorra csinálja akkor hagyjad. Mert egyszer lehet még talán ilyen...

2017. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Az van hogy soha nem veszekedtünk és évek óta ismerjük egymást. Tudom hogy megbánta. Nem mondta nem is merte de láttam rajta, a szemeiben. Ő is látta az enyémben. Nagyon fontos nekem és nemérdekel hogy mit gondolnak csak szeretném egyszer úgy megölelni, hogy azután tudjam, minden rendben van.
2017. jún. 11. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!