Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Objektíven nézve erről mi a...

Objektíven nézve erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A volt kolléganőmről van szó.Tartjuk a kapcsolatot meg előtte is találkoztunk,jóban voltunk.Eljártunk együtt szinházba meg ilyen-olyan összejövetelekre.Szoktunk külön is találkozni.Igérte,hogy hiv a hétvégi gyalogtúrára,meg vasárnapi buliba is,de semmi azóta.Meg általában úgy érzem kerüli azt is ha hivom ilyen helyekre.Azt szokta válaszolni,hogy táblázva van a hete meg tele van programokkal.Fagyizni,kávézni időnként ráér.Múltkor tett olyan célzást,hogy a vidéki barátnője szokott csatlakozni az ő társaságukhoz,mert jól kijön a másik barátnőjével,aki szintén a volt kolléganőnk volt,de különböző időpontokban azóta mindannyian otthagytuk a munkahelyet.Ezzel a lánnyal rajtam keresztül ismerkedett meg,én hivtam oda dolgozni.És bár az én ismerősöm volt,mégis mi ketten nem tudtunk jól kijönni egymással,mert kétszinü volt és kevergette a dolgokat.Össze is vesztünk emiatt azóta már beszélünk,de gondolom ez az ok a másik részéről,hogy nem hiv olyan gyakran.Kicsit rosszul esik,hogy igy méri a kapcsolatot ha a másik ott van és nem jövünk ki olyan jól akkor engem hanyagol a másikkal szemben.Igaz a jelenlegui párját is ezen a lányon keresztül ismerkedett meg.Megvolt beszélve,hogy majd közösen megyünk baba látogatóba egy közös barátnőhöz,tervbe volt,hogy ajándékot is közösen veszünk,de ha ő igy kihagy mindenből,igérget dolgokat aztán nem valósitja meg,úgy gondoltam oda elmegyek egyedül.Az illetővel meg már annyira nem tervezem tartani a kapcsolatot,keresni nem fogom,ha épp összefutunk váltok vele pár szót és ennyi.

2017. jún. 9. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a francba...
2017. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akinek nem fontos az ember, azzal ne foglalkozzon...ilyen egyszerű.
2017. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!