Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van értelme még,...

Szerintetek van értelme még, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. És kíváncsi vagyok a véleményeket. Arról lenne szó,hogy van egy barátnőm aki folyton iszik már alkoholistának nevezhető emellett rászokott a cigire is. Na én meg pont az ellenkezője, hogy én ezeket a dolgokat nem szeretem. És emiatt ő lekezelően bánik velem meg hülyének nézz. Amit nagyon nem szeretek. Van egy pasija azt is folyamatosan kihasználja. Már volt egy nagy vitánk de az se lett végül úgy megbeszélve, mert vele nem lehet. Szóval kíváncsi vagyok, hogy van e értelme még ezt folytatni. Amúgy 17 éves lány vagyok.

2017. jún. 10. 11:16
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én 19/L vagyok, hasonló helyzetben voltam én is. Sokat próbáltam segíteni ennek a barátnőmnek, hogy jó irányba tereljem. De egy idő után ami sok az sok. Ha te megpróbáltad jó irányba terelni, de nem megy akkor ne barátkozz vele többet! Utána lehet szar lesz neked, erősnek kell lenni bármilyen nehéz is... de hidd el azután sokkal könnyebbnek fogod érezni magad. És a jó hír, hogy tudsz új normális barátokat is találni. De a helyzet az, hogy az ilyet jobb elengedni!
2017. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rossz példa és rosszul bánik veled. szerintem is engedd el.
2017. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 10. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Valamelyikőtöknek engednie kell, hogy közeledjenek az álláspontjaitok,, és az a valaki nem ő lesz. Te meg süllyedj az ő szintjére!
2017. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, de ennek nem volt értelme amit írtál. Nem fogok a szintjére süllyedni csak azért, hogy kibéküljünk.
2017. jún. 11. 17:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értve nincs értelme, hogy ,, süllyedjek a szintjére". Még is miért kéne a szintjére süllyednem?
2017. jún. 11. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj kérdező, ne legyél már ennyire értetlen. nyilván kihagyta azt, hogy "ne".
2017. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kiigazítást, kedves 7-es. Valóban figyelmetlen voltam.
2017. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh bocsánatot kérek. Amúgy köszönöm a válaszokat .
2017. jún. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!