Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb internetes barátnőmnek...

Legjobb internetes barátnőmnek június 17én lesz a névnapja, előtte egy nappal találkozunk is. Mit vegyek neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Először találkozunk.

Szerintetek milyen ajándéknak örülne? Szereti a lovakat, kutyákat,lány, 13 éves. Esetleg egy ilyen best friends nyaklánc? (Tudom, látatlanban nem lehet megmondani, de hátha valakinek van valami jó kis ötlete)

14L



2017. jún. 11. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A névnap nem olyan nagy ünnep, sok családban egyáltalán nem is tartják. Én a helyedben egy csokival készülnék, vagy ha a találkozón beültök valahova, vesztek valamit, akkor meghívnám (pl. fagyira, üdítőre).
2017. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tábla csoki bőven elég, elvégre csak egy névnapról van szó.
2017. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az ő családjában és az enyémben is ünnepelni szoktuk:D
2017. jún. 11. 16:29
 4/4 anonim válasza:
Talán, ha szereti a dísztárgyakat vehetnél neki egy Schleich lovat. Nekünk nagyon sok van. Szép a kidolgozásuk, vannak sima lovak, unikornisok, pegazusok. A lényeg, hogy ha rákeresel és sárkányt vagy ilyesmit ad ki, akkor ne ijedj meg, mert kb. mindent gyártanak. Azt írd be, hogy Schleich lovak, és mindet ki fogja adni.( Nagyon sok ló van, de kutyák is vannak)
2017. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!