Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy férfi ellenséges egy...

Ha egy férfi ellenséges egy nővel miért teszi, miközben oka nem nagyon van?

Figyelt kérdés
Egy időben nagyon jóban voltunk ténleg bizalmas kapcsolatban . De én egyszer megsértettem de az óta már kibékültünk , de nem értem mert egyszer ilyen máskor olyan . pl: a ballagasomra ajándékot küldött. De ha mostanság talalkozunk ellenségesen kötegedik pedig nm is találkoztunk egy jó ideje.

2017. jún. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd az illetőt, ennyire egyszerű;)


Bizonyára mélyen sértetted és jár neked lelki pofon.

2017. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kicsi virike válasza:
Azért az se mindegy mivel sértetted meg? Hm pláne egy ffit.
2017. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mélyen megsértődött, akkor talán nem kellett volna kibékülnie a kérdezővel. Akkor mondja azt, hogy bocs, de még haragszom rád. Szerintem ez így lenne becsületes. Ez a kibékülünk a látszat kedvéért de mégis haragszom, ez elég gyerekes dolog.
2017. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ház az a helyzet h féltékeny voltam .....de nm jártunk meg semmi ilyesmi caak barátok voltunk
2017. jún. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!