Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 14 éves lány mire utalhat,...

Egy 14 éves lány mire utalhat, , egészségügyi okok'' alatt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 20:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Valószínüleg megjött neki
2017. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menzesz.
2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Megjött neki.

Azért így mondja, mert ez valamivel "szebb".

2017. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másra is utalhat, nem csak menstruációra. Valószínűleg csak nem akarja konkrétan elmondani. Lehet pl hogy hasmenése van vagy ilyesmi, azt se szívesen hirdeti az ember.
2017. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi okokra mondjuk? Attól függ, milyen helyzetben mondja.
2017. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul erzi magat, menstrual, vagy beteg, vagy barmi egyeb egeszsegugyi okokra... en se kotottem senki orrara, hogy epilepszias lettem es durva gyogyszerekkel tomnek, ami miatt nem tesizhetek, amig nem allitjak be, mert olyan vagyok, mint a chemotoxos legy, aki pluszba be van love heroinnal, meg elvert egy herbalos cigit.

Ahogy azt se kotottem senki orrara, amikor menstruacios problemaim voltak, ami miatt ket hetig omlott belolem aa ver olyan szinten, hogyha egy helyben ultem se birta ki a 45 percet a legnagyobb tampon+ a legjobb ejszakai betet se, nemhogy ha meg mozogtam volna melle... ott ajulok el.

Amikor nem akarjuk konkretan megmondani, meg igazabol azgyerek iskolaban nemlegyen is tartozik senkire, akkor hivatkozunk erre.

2017. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, milyen kontextusban mondta. Én szövegkörnyezet nélkül az alábbi dolgokra tippelnék (tételezzük fel, hogy ismered, napi szinten látod a lányt, és látod, hogy nem sztómazsákja van, nem epilepsziás, leukémiás stb. ... bár azok is lehetnek, ha nem ismered rendesen/látod eleget):

- menzesz

- hosszabb távon fennálló betegség (asztma, allergia, ételérzékenység, bőrbetegségek, cukorbetegség, tüdőgondok stb.)

- hosszabb távon fennálló mentális állapot / betegség (szorongás, depresszió stb.)

- fog-gondok

2017. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármire. a 14 évesek is lehetnek betegek, tartósan is. Mondta neked valaki, vagy kifogást keresel valamire?
2017. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szex akor mensi, vagy a sötét gondolkodásomnak hála egyből a szerzett immúnhiányos tünetegyüttesre gondoltam...


Egyébként bármi más is lehet, lehet bonyolupt dolog, amit hosszú lehet elmagyarázni

2017. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!