Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság van még olyan, aki...

Manapság van még olyan, aki levelezést, emailezést használja ismerkedésre, barátkozásra?

Figyelt kérdés

Szeretek új embereket megismerni. Tudom manapság ott a Facebook,de az nem olyan, mert rámész vki oldalára és már szinte mindent tudsz róla vagy ha nem is mindent, de azért elég sok dolgot.

Csak engem vonz az, hogy találjak idegen embereket és levelezzek velük, ezáltal megismerjem őket szépen lassan?



2017. jún. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
hat, nem tudom, hogy csak teged vonz-e, de en minimum azert az arcat szeretem latni annak, akivel ismerkedek+nem is a netet hasznalom elsosorban uj kapcsolatok szerzesere.
2017. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz, de találtam ilyet. Épp itt, ezen az oldalon ezt jól meg lehet valósítani.
2017. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj egy privit azt majd meglátjuk mi is lesz belőle.
2017. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!