Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak! Normális ha nem...

Férfiak! Normális ha nem tudok egy lány csak barátja lenni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Egyáltalán nincsenek lány barátaim. Általában csak akkor kezdek barátkozni egy lánnyal ha akarok tőle valamit. Kicsit fura ez, mert így nem egy lányt bántottam már meg azzal, hogy nem beszélek vele.


Nálatok is van ilyen? Vagy majd kinövöm ezt a hülyeségemet? :D


2017. jún. 15. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször el tudom különíteni a barátságot a vonzalomtól. De kétség kívül nehéz dolog. Belemehetnénk a létezik-e barátság férfi és nő között témába, de ezzel kapcsolatban nagyon sok vélemény van.:D

Szóval, kérdésedre válaszolva, velem is előfordult már ilyen, ezért nem tartom napi szinten a kapcsolatot a lánybarátaimmal. Volt már, akibe beleszerettem, kapcsolat lett belőle, de nem volt egy boldog együttlét.

Olyan is megesett, hogy fellángolás szerű érzésem volt, de ezek pár nap/hét alatt elmúltak. Szerintem nem veled van a baj.:D

19F

2017. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem maga az normális, hogy nem tudsz barátként magad mellé nőt elképzelni. Az viszont nem, hogy úgy teszel, mintha barátkozni akarnál, a nő azt hiszi, tényleg barátként kedveled, aztán ha nem jön össze, bevágod a hisztit, és nem beszélsz vele többet. Akkor ne barátkozz. Ismerkedni lehet, de akkor se menjen át túlzottan barátkozósba a dolog, és ne húzd az időt túl sokáig. Ha ez megvan, és nem jön össze a dolog, és higgadtan, intelligensen elmondod, hogy te nem akarsz vele csak barátkozni, akkor egy értelmes nő megérti és nem nyavalyog utána, hogy nem akarsz vele dumcsizni.
2017. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!