Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, akikkel lóghatok a nyáron?

Figyelt kérdés
a nyarat idén egy számomra eddig ismeretlen településen töltöm,végig itt leszek. Nem tudom hogyan szerezhetnék itt/a környékben barátokat. Már többször kimentem sétàlni,de nem is nagyon láttam fiatalokat,szórakozóhelyekre nem szeretnék menni(bár itt nincsenek is...) hogyan találjak itt is magamnak barátokat akikkel eljárhatok strandra,biciklizni stb? Egyébként ha valaki esetleg a közelben lakik,akkor szolnok megye :D

2017. jún. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű ! Faluban vagyol ,ha tévedek !

Bemész a' kocsmába (Ne mondgassad fijú ,hogy nincs ,mert falu sincsön ivó nélkűl !)

szóval bemész leűlsz iszogatni ,amikór annyit itál ,hogy már mindegy leűlsz besílni valakivel . Ha jól beakarsz rugni javaslom a' fröcsöt !

Az megbeszélitek itt ott majd összefutóltoltok azt megvan.

Együt söröztök mentek keríkpározotok ilyenek ,együtt verekedtök ,strandod majd ugráldoztok !


Miska voltam ! :D rakok ilyen ketöspont débetüt es ej !

2017. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem válik be,remélem reklamációt elfogadsz :D
2017. jún. 18. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak be kell baszni aztán minden jól alakúl ! :D
2017. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!